در واكنش به مقاله فاكس نیوز؛

جیمی لی كرتیس از قانون حمل اسلحه دفاع كرد!

جیمی لی كرتیس از قانون حمل اسلحه دفاع كرد! كنكور هنر: جیمی لی كرتیس بازیگر مجموعه فیلم های هالووین در واكنش به مقاله فاكس نیوز اعلام نمود كه به صورت كامل از متمم دوم قانون اساسی آمریكا حمایت می كند.


به گزارش كنكور هنر به نقل از واشینگتن تایمز، جیمی لی كرتیس بازیگر مجموعه فیلم های «هالووین» در واكنش به مقاله فاكس نیوز كه او را متهم به ریاكاری كرده بود اعلام نمود به صورت كامل از متمم دوم قانون اساسی آمریكا حمایت می كند. متمم دوم قانون اساسی ایالات متحده آمریكا متضمن حق مالكیت سلاح برای شهروندان است.
بازیگر «یك ماهی به نام واندا» با عصبانیت به مقاله روز چهارشنبه ۱۰ اكتبر فاكس نیوز واكنش نشان داد. این خبرگزاری در مقاله خود از كرتیس بعنوان یك فرد ریاكار یاد كرده بود به این دلیل كه در فیلم هایش از اسلحه استفاده می نماید اما در زندگی واقعی مدافع كنترل اسلحه است.
در مقاله فاكس نیوز كه به قلم لوییس كازیانو انتشار یافته است گفته شده نقش های خانم كرتیس در سینما در مقابل شخصیت واقعی اش بعنوان حامی كنترل اسلحه قرار دارد. او یكی از چندین بازیگر هالیوود است كه از سلاح گرم در فیلم هایشان استفاده می نمایند اما ضد آن تبلیغ می كنند.
كرتیس در مصاحبه با یواس آ تودی به این ادعا واكنش نشان داد و مطلب را «احمقانه» خواند.
دختر جنت لی و تونی كرتیس دو ستاره سابق سینما در این مصاحبه اظهار داشت: احمقانه است، آن ها تلاش می كنند نكته ای را مطرح كنند بدون آن كه از من بپرسند به چه چیزی فكر می كنم. چیزی كه من به آن فكر می كنم امكان دارد آنها را غافلگیر كند.
او اضافه كرد: من از متمم دوم قانون اساسی آمریكا و هم قوانین حمل سلاح مبتنی بر عقل سلیم حمایت می كنم.
كرتیس در این مصاحبه در واكنش به استفاده اش از سلاح گرم در فیلم ها بخصوص در فیلم جدید «هالووین» اظهار داشت: من بازیگری هستم كه در فیلم های ژانر وحشت بازی می كنم، برای انتخاب هایم در زندگی شخصی باید مسئول باشم اما بعنوان بازیگر برای بازی كردن در فیلم ها استخدام می شوم. صادقانه بگویم اگر فیلم هایم را بعنوان یك بازیگر صلح طلب انتخاب می كردم هیچگاه نباید كار می كردم. من همیشه افتخار می كنم كه نماینده زنانی هستم كه باهوش، مهارت و خلاقیت به منظور زندگی خودشان و خانواده هایشان مبارزه می كنند.
فیلم جدید «هالووین» با بازی جیمی لی كرتیس مقرر است روز ۱۹ اكتبر به سینماها بیاید.

1397/07/20
23:36:40
5.0 / 5
5056
تگهای خبر: بازیگر , سینما , فیلم , مقاله
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر