رییس سازمان سینمایی:

زمان كارشناسی محورهای سینمای كوتاه است

زمان كارشناسی محورهای سینمای كوتاه است به گزارش كنكور هنر رییس سازمان سینمایی در مراسم تجلیل از برگزاركنندگان سی وچهارمین جشنواره فیلم كوتاه تهران تصریح كرد زمان كارشناسی محورهای سینمای كوتاه است.


به گزارش كنكور هنر به نقل از مهر، مراسم قدردانی از برگزاركنندگان سی و چهارمین جشنواره فیلم كوتاه تهران با حضور محمدمهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی، علیرضا رضاداد مشاور ارشد سازمان سینمایی، سید صادق موسوی مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران و دبیر جشنواره، اعضای شورای سیاستگذاری، هیات های انتخاب، داوری و مدیران كمیته ها در موزه سینما برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم سید صادق موسوی ضمن تشكر از كسانی كه در برگزاری جشنواره سی وچهارم فعالیت داشته اند، اظهار داشت: آقای حیدریان به من اعتماد كرد و دبیری جشنواره را به من سپرد و امیدوارم كه از این حسن نظر و اعتماد پشیمانشان نكرده باشم. تمام تلاشمان را كردیم كه جشنواره را با آداب برگزار كنیم.
وی بیان كرد: لازم است از حمایت ها و كمك های انجمن صنفی فیلم كوتاه ایران(ایسفا) و حضور پررنگ و فعال اعضای این انجمن در شورای سیاستگذاری و همینطور انتخاب برترین فیلم از نگاه تماشاگران تشكر كنم و خوشحالم برای نخستین بار در تمام جشنواره های داخلی فیلم های بخش ملی با كیفیت D-Cinema و تعدادی از فیلم ها به صورت دالبی پخش شدند.
در ادامه محمدمهدی حیدریان اظهار داشت: به آقای موسوی به عنوان مدیری جوان و با انگیزه اعتماد كردم اما اعتماد به جایی بود و در این مدت توانمندی های وی را دیدم. جشنواره سی وچهارم جشنواره خوبی بود كه با جسارت و نیروی جوان وی برگزار گردید.
وی ادامه داد: دیگر زمان آن رسیده كه برای جشنواره فیلم كوتاه تهران به طور مشخص هدف گذاری شود و تصویری شفاف از اهداف آن برای هنرمندان ارائه شود.
حیدریان توضیح داد: در آغاز سال تولیدی جدید انجمن تا جشنواره بعد هستیم و اكنون زمان آن است كه سرفصل ها و محورهای تعریف شده و به روز در حوزه فیلم كوتاه مورد كارشناسی قرار گیرد.
رییس سازمان سینمایی ضمن دعوت از هیات انتخاب و داوری برای ارائه نظراتشان اظهار داشت: با جمع بندی نظرات كارشناسی شما برای رسیدن به اهداف تبیین شده در برنامه جامع سازمان و بر پایه صیانت از ارزش های معرفتی و ملی و همینطور رشد سهم بازار جهانی، در اسرع وقت قادر به اعلام چگونگی حضور، حمایت و مرتفع ساختن نقایص آموزشی خواهیم بود.
این مراسم با تقدیم لوح و هدایایی به اعضای هیات های انتخاب، داوری و مدیران كمیته های برگزاری سی وچهارمین جشنواره فیلم كوتاه تهران به آخر رسید.
 

1396/08/17
18:39:24
5.0 / 5
4938
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر