40 دفتر كارآفرینی در دانشگاه علمی كاربردی اصفهان تشكیل شد

40 دفتر كارآفرینی در دانشگاه علمی كاربردی اصفهان تشكیل شد كنكور هنر: اصفهان - معاون علمی دانشگاه جامع علمی كاربردی استان اصفهان اظهار داشت: 40 دفتر كارآفرینی در مراكز آموزشی این دانشگاه با هدف پشتیبانی از ایده ها و كسب و كارهای نو تشكیل شده است.


مهدی قیصری روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا اضافه كرد: كارگاه های آموزشی مورد نیاز برای مدیران و مدرسان این دفترها در حال برگزاری است و آن ها فعالیت خویش را از سال تحصیلی جدید 98 - 97 آغاز می كنند.
وی اضافه كرد: دانشجویان این دانشگاه در سال تحصیلی می توانند ایده های خویش را به مدیران دفاتر كارآفرینی اعلام و آن را در بانك اطلاعاتی ایده استان ثبت كنند.
قیصری افزود: بعد از ثبت ایده، دانشجویان می توانند تیم ها و هسته های تحقیقاتی و فناور را به منظور عملیاتی كردن ایده خود تشكیل دهند و از حمایت های دفتر كارآفرینی برای اجرایی كردن آن برخوردار شوند.
وی با اشاره به اینكه ایده های قابل اجرا وارد مراكز رشد و نوآوری دانشگاه جامع علمی كاربردی خواهد شد، اظهار داشت: در این مرحله، دانشجویان می توانند برای تبدیل ایده های خود به كسب و كار و محصولات دانش بنیان نسبت به جذب سرمایه گذار و دریافت تسهیلات از ستاد مركزی دانشگاه اقدام نمایند.
معاون علمی دانشگاه جامع علمی كاربردی استان اصفهان همینطور به تشكیل دفتر كارآفرینی و مشاوره شغلی در ستاد استانی این دانشگاه اشاره نمود و اضافه كرد: سه مركز رشد هم در مراكز آموزشی این دانشگاه فعال و یك مركز رشد در حال دریافت مجوزهای لازم است.
قیصری با اشاره به اینكه دانشگاه جامع علمی كاربردی با هدف پشتیبانی از تولید داخل، تقویت مباحث كارآفرینی را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است، اضافه كرد: برای تحقق این هدف در صدد هستیم از توان و ظرفیت همه دانشجویان بخصوص دانشجویان شاغل و دارای مهارت شغلی استفاده نماییم.
وی اظهار داشت: همینطور برای جذب مدرسان حق التدریس در سال تحصیلی جدید، به متقاضیان دارای مهارت شغلی، توجه ویژه ای شده است.
دانشگاه جامع علمی كاربردی استان اصفهان دارای 20 هزار دانشجو در حدود 40 مركز آموزشی است.
3011/ 6022


1397/06/20
15:55:33
5.0 / 5
4357
تگهای خبر: اجرا , تحصیل , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر