سهمیه های بومی ساوه و زرندیه در كنكور سراسری اصلاح گردید

سهمیه های بومی ساوه و زرندیه در كنكور سراسری اصلاح گردید كنكور هنر: ساوه - رئیس دانشكده علوم پزشكی شهرستان های ساوه و زرندیه اظهار داشت: 6 سهمیه بومی این شهرستان ها كه در دفترچه انتخاب رشته كنكور سراسری امسال مغفول مانده بود، با پیگیری های مستمر، اصلاح و در لیست رشته ها قرار گرفت.


دكتر «عباس نیك روش» روز سه شنبه به ایرنا، اظهار داشت: در جهت اهداف این دانشكده برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرستان های ساوه و زرندیه از چند ماه قبل رایزنی هایی را شروع شد و با ارسال نامه به وزارت بهداشت و سازمان سنجش این مهم در دستور كار قرار گرفت.
وی اضافه كرد: تلاش ها برای اختصاص نیرو های تخصصی و عمومی در رشته های مورد نیاز به نتیجه رسید و مقرر شد 6 سهمیه بومی در رشته های پزشكی عمومی، دندانپزشكی و داروسازی از میان پذیرفته شدگان كنكور سراسری 97 به این دانشكده اختصاص پیدا كند.
نیك روش تصریح كرد: با عنایت به اینكه در دانشكده علوم پزشكی ساوه این سه رشته تحصیلی عرضه نمی شود؛ از این رو تصمیم گرفته شد پذیرفته شدگان رشته داروسازی در دانشگاه علوم پزشكی زنجان و چهار سهمیه پزشكی و دندانپزشكی هم در دانشگاه علوم پزشكی اراك مشغول به تحصیل شوند و بعد از آخر دوره، بر مبنای تعهدات خدمتی به مدت سه برابر میزان تحصیل در شهرستان های ساوه و زرندیه انجام وظیفه كنند.
در دانشكده علوم پزشكی شهرستان ساوه حدود 600 دانشجو در 11 رشته و 12 مقطع مشغول به تحصیل هستند.
6539/3075


1397/05/17
16:59:47
5.0 / 5
4942
تگهای خبر: تحصیل , دانشكده , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر