دانشگاههای خلیج فارس و مالزی تفاهم نامه همكاری امضا كردند

دانشگاههای خلیج فارس و مالزی تفاهم نامه همكاری امضا كردند كنكور هنر: بوشهر- رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر اظهار داشت: با دانشگاه یو تی ام كشور مالزی تفاهم نامه همكاری علمی و پژوهشی امضا كردیم.


عبدالمجید مصلح روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: این تفاهم نامه همكاری علمی و پژوهشی توسط سید عبداللطیف هاشمی فرد رئیس دانشكده مهندسی نفت، گاز و پتروشیمی به نمایندگی دانشگاه خلیج فارس و احمد فائوزی اسماعیل معاون پژوهش و فناوری دانشگاه یو تی ام مالزی منعقد شده است.
وی اظهارداشت: بر طبق این تفاهم نامه دانشگاه خلیج فارس و دانشگاه یو تی ام مالزی در زمینه های تبادل استاد و دانشجو، همكاری های علمی، برگزاری سمینارها و همایش های مشترك همكاری خواهند كرد.
مصلح افزود: دانشگاه خلیج فارس در هفته گذشته هم در جهت توسعه تبادلات دانشگاهی و فرهنگی در عرصه های آموزشی و پژوهشی با موسسه فناوری دهلی كشور هند تفاهم نامه همكاری امضا كرد.
رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر یادآورشد: افزایش تعاملات دانشگاه معتبر اقصی نقاط دنیا از راهبردهای جدی این مركز آموزشی است و نسبت به آن اهتمام ویژه ای داریم.
دانشگاه خلیج فارس با حدود هفت هزار دانشجو در 29 رشته كارشناسی، 48 رشته كارشناسی ارشد و 13 رشته دكترا، جهت گیری خویش را در حوزه كارآفرینی قرار داده و این دانشگاه از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بعنوان پایلوت دانشگاه كار آفرین انتخاب شده است.
این دانشگاه در آخرین ارزیابی نظام رتبه بندی 'سایماگو' در میان 126 دانشگاه مختلف كشور رتبه 28 را به دست آورد.
در رتبه بندی صورت گرفته دانشگاه خلیج فارس در رتبه 76 خاورمیانه و 668 دنیا گرفت.
7212/6045


1397/04/25
13:43:27
5.0 / 5
4641
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر