رییس دانشگاه آزاد اسلامی گلستان:

تساهل در امور آموزشی با هدف جذب دانشجو نادرست است

تساهل در امور آموزشی با هدف جذب دانشجو نادرست است كنكور هنر: گنبدكاووس - رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان با تاكید بر لزوم توجه جدی به مباحث آموزشی و ارتقای كیفیت آن در مراكز آموزش عالی، تصریح كرد: سخت گیری نكردن در امور آموزشی و تساهل در این زمینه با هدف جذب دانشجو در واحدهای دانشگاهی نادرست است.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی طاهری روز یكشنبه در مراسم تكریم و معارفه روسای قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبد اظهار داشت: امروز جامعه به ارتقای علمی نیاز دارد و مردم هم دوست دارند فرزندان آنان در دانشگاه هایی درس بخوانند كه موفقیت های علمی، پژوهشی و فرهنگی داشته باشد.
وی افزود: رویكرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی كشور علاوه بر ارتقای كیفیت آموزشی و راه اندازی رشته های تحصیلی متناسب با نیاز جامعه، توجه جدی به مبانی دینی و فرهنگی در واحدهای زیرمجموعه این دانشگاه است.
حجت الاسلام طاهری خاطرنشان كرد: تحقق این رویكردها نیازمند برنامه ریزی، تعامل و مشاركت جدی روسای دانشگاه ها، اعضای هیات علمی و استادان، دانشجویان و كارمندان واحدهای دانشگاه آزاد با یكدیگر و انجام درست و دقیق وظایف و ماموریت های محوله توسط هر یك از آنان می باشد.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی گلستان با قدردانی از تلاش های روسای قبلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدكاووس برای ارتقای جایگاه این واحد دانشگاهی در استان گلستان اظهار داشت: مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی از این جهت كه فرد مسئول وظیفه اش را به خوبی انجام دهد، مایه افتخار است.
وی افزود: هرگونه ارتقای درجه دانشگاه مستلزم افزایش شمار دانشجویان است كه در این حوزه همه بایستی كمك نمایند و آنگونه كه گفته شد، ملاك در جذب دانشجو، بار علمی دانشگاه در كنار توجه به مسائل فرهنگی باشد.
به گزارش كنكور هنر به نقل از ایرنا، قرجه طیار نماینده مردم گنبدكاووس درمجلس شورای اسلامی هم دراین مراسم با قدردانی از تلاش های رییس قبلی دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان و آرزوی موفقیت برای رییس جدید، برلزوم ارتقای دانشگاه آزاد گنبدكاووس تصریح كرد.
به گزارش كنكور هنر به نقل از ایرنا، دكتر رضا رضایی شیرازی رییس قبلی دانشگاه آزاد اسلامی گنبدكاووس هم دراین مراسم با اشاره به تحصیل 3500 دانشجو در این واحد دانشگاهی اظهار داشت: این دانشگاه یكی از واحدهای خوب و با كیفیت استان گلستان است و با راه اندازی دانشكده علوم پزشكی در آن، علاوه بر رشته پرستاری، رشته های اتاق عمل، بهداشت عمومی و فیزیوترابی هم تصویب شده است.
به گزارش كنكور هنر به نقل از ایرنا، دراین مراسم كه روسا و اعضای هیات علمی دانشگاه های آزاد اسلامی و دیگر مراكز آموزش عالی منطقه شرق گلستان، فرماندار ویژه، امام جمعه و برخی مسئولان گنبدكاووس هم حضور داشتند، دكتر احمد مهرابیان از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد كتول بعنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی گنبدكاووس ارائه شد.
شهرستان گنبدكاووس با 350 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.
1860/3039/


1397/04/19
13:39:20
5.0 / 5
4572
تگهای خبر: تحصیل , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر