100 عضو هیأت علمی در علوم پزشكی شهید بهشتی جذب می شوند

100 عضو هیأت علمی در علوم پزشكی شهید بهشتی جذب می شوند كنكور هنر: تهران- رئیس مركز امور هیأت علمی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی از برنامه این دانشگاه برای جذب 100 عضو هیأت علمی جدید اطلاع داد.


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، محمد مهدی ناصحی با اشاره به برگزاری پانزدهمین جلسه مصاحبه علمی جذب اعضای هیأت علمی در دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی اضافه كرد: علوم پزشكی شهید بهشتی علاوه بر عرضه خدمات سلامت به بیش از پنج و نیم میلیون نفر جمعیت تحت پوشش، با تلاش حدود هزار و 400 عضو هیات علمی با مراتب علمی بالا در 13دانشكده به تربیت نیروهای متخصص حوزه سلامت برای كشور می پردازد.
وی اضافه كرد: با عنایت به نیاز دانشگاه، امسال هم همچون سالهای گذشته، فرآیند جذب اعضای جدید هیات علمی دانشگاه برای بكارگیری حدود 100عضو هیات علمی جدید در دانشگاه صورت گرفت.
رییس مركز امور هیأت علمی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی همینطور در مورد تربیت فراگیران در مقاطع مختلف عنوان كرد: دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی با عنایت به رسالت تربیت دانشجو، دستیار تخصصی و فوق تخصصی، فلوشیپ رشته های مختلف و phd آموزشی و پژوهشی، برای حفظ و تقویت كادر هیأت علمی خود مصمم است.
ناصحی اظهار داشت: جذب عضو هیأت علمی در جهت توسعه رشته های فناوری نوین و آموزش پزشكی و مدیریت خدمات سلامت از اولویت های دانشگاه است تا بتواند در راه نیازهای مهم جامعه و نظام سلامت گام بردارد.
وی جذب نخبگان را از دیگر اولویت های مهم دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی برشمرد و از جذب آنان بدون محدودیت و در كوتاه ترین زمان ممكن اطلاع داد.
بر اساس اعلام مركز امور هیأت علمی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشكی داخل و خارج ازكشور كه دارای شرایط نخبگی هستند و معیارهای لازم جذب در هیأت علمی را دارند می توانند ضمن ارتباط با این مركز، رزومه علمی خویش را به این مركز ارسال نمایند.
دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی بیش از 14 هزار دانشجو را در مقاطع مختلف حوزه پزشكی و سلامت تربیت می كند و برای تكمیل كادر آموزشی این فراگیران، هر ساله تعدادی عضو هیأت علمی در گروه های آموزشی پایه و بالینی را جذب می كند.
اجتمام**1095**1055


1397/04/15
13:37:37
5.0 / 5
4488
تگهای خبر: خدمات , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر