پدر مدیریت رسانه و ارتباطات:

عشق مرا به سمت اهداف متعالی كشاند

عشق مرا به سمت اهداف متعالی كشاند كنكور هنر: تهران - پدر علم مدیریت ارتباطات و رسانه با اشاره به اینكه هركاری كرده ام وظیفه معلمی من بوده است، اظهار داشت: تلاش كردم در طول زندگی دانشگاهی و دانشجویی واستاد شاگردی همواره جای پای استادانم پا بگذارم و عشق به اهداف والا مرا به اینجا كشاند.


به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، علی اكبر فرهنگی شنبه شب در آیین نكوداشت خود كه به همت جمعی از اساتید و دانشجویان وی در كتابخانه ملی به مناسبت گرامیداشت هفتاد و ششمین ساگرد تولد وی برگزار گردید با تشكر و قدردانی از همگان اظهار داشت: همیشه تلاش كردم در مسیری گام بگذارم كه همواره ایده های مختلفی در آن راه وجود داشته باشد تا بتوانم بهره های لازم و شایسته و بایسته را از آنها در جهت خدمت به جامعه و كشورم به كار ببندم.
وی با اشاره به چاپ و تالیف آثار خود هم تصریح كرد: انسان اگر عاشق كار و حرفه خود نباشد هیچ گاه اینقدر زمان فراوان را برای انتشار كتابی كه خروجی مالی برای اش ندارد نمی گذارد از این رو به طور یقین این علاقه وافر و عشق است كه مرا به سمت اهداف متعالی ام كشانده است.
این استاد پیشكسوت علوم ارتباطات و رسانه با اشاره به حضور مردانی مانند سلطان محمود غزنوی و دیگر پادشاهان و همینطور وجود مردانی مانند فردوسی و مشاهیر و بزرگان كشور اظهار داشت: امروز مشاهده می كنید كه از پادشاهان به بدی و ظلم وستم و از بزرگان و مشاهیر به نیكی و بزرگی یاد می كنند كه پس از هزاران سال نام آنها همواره جاودان و ماندگار تاریخ بشریت شده است.
وی اضافه كرد: من هم همواره براین باورم بوده و هستم كه انسان باید طوری رفتار و كردار داشته باشد كه در آثار علمی و عملی وی در حافظه تاریخ بشریت به نیكی یاد و همواره در اذهان همگان بماند.
پدرعلم مدیریت رسانه و ارتباطات خطاب به دانشجویان و اساتید حاضر در این مراسم اظهار داشت: راهی كه پا گذاشته اید راه بسی دشوار و پر مخاطره است كه همواره برای رسیدن به افق های دور و اهداف خود باید سختی های راه را هم تحمل كنید.
فرهنگی با اشاره به اینكه همواره خویش را وامدار دانشجویان و اساتیدی كه با او درس داشته اند می داند، ابراز امیدواری كرد: دانشجویان معلمان خوبی برای شاگردان بوده و پا
جای پای اساتید خود بگذارند.
به گفته وی من واقعا روح ناآرامی دارم كه برای رسیدن به اهداف و مقصدم هیچگاه لحظه ای از آن غافل نشده و استواره پایدار با نگاه به افق های دور كه معتقدم دست یافتنی است گامهای بعدی را برخواهم داشت.
در ادامه این مراسم اساتید و دانشجویان استاد فرهنگی به رسم یادبود و نكوداشت استاد هدایایی را به وی اهدا كردند و حاضران به همراه هم كیك تولد او را بریده و جشن گرفتند.
محمد سلطانی فر هم كه نامش در فهرست سخنران امروز گنجانده شده بود با عنایت به سفر و ماموریت همراه با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به آذربایجان لحظات پایانی به مراسم خویش را رساند و تنها به عكس یادگاری با استاد و دیگرحاضران بسنده كرد.
فراهنگ ** 1355 ** 1418


1397/04/10
14:32:35
5.0 / 5
4817
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر