انتقاد كارگردان از ترامپ و فاكس، رنجی كه مهاجران می برند

انتقاد كارگردان از ترامپ و فاكس، رنجی كه مهاجران می برند كنكور هنر: جاد اپتاو كارگردان سرشناس با انتقاد از شبكه فاكس برای پشتیبانی از سیاست های ترامپ، از رنجی كه مهاجران می برند سخن گفت.به گزارش كنكور هنر به نقل از ورایتی، جاد اپتاو فیلمساز با چندین توییت كه روز گذشته دوشنبه منتشر نمود از فاكس قرن بیست و یكم، روپرت مرداك مدیرعامل آن و گروه وی انتقاد نمود.
این چهره سینمایی با انتقاد از كمپانی فاكس برای پوشش و حمایت سیاست های مهاجرتی دولت ترامپ، آنها را برای جداكردن والدین و فرزندان مهاجران در مرزهای مكزیك و آمریكا گناهكار خواند.
وی با لحنی تند این سیاست ها را آدم ربایانه خواند و گفت حمایت مرداك از این سیاست ها به مفهوم همدستی با ترامپ است. وی اظهار داشت: تصور كنید كه اینها بچه های شما بودند، آیا قابل قبول بود كه از والدینشان جدا شوند؟ چطور می توانید در برابر چنین سیاست هایی ساكت بمانید؟
جاد اپتاو با یادآوری این كه از سال ۲۰۰۲ با فاكس كار كرده است، بیان كرد: حالا باید انتخاب نماییم كه با چه جور آدم هایی می خواهیم كار نماییم.
این كارگردان در عین حال یادآوری كرد كه بعضی از افراد ضعیف هستند و نمی توانند در برابر چنین ظلم هایی حرف بزنند اما بعضی قوی هستند و در چنین شرایطی در برابر رییس هایی كه چنین خط مشی هایی را تعیین می كنند می ایستند.
اما این همه حرف های اپتاو نبود و وی در توییت دیگری اظهار داشت كه خیلی سال پیش از فاكس جدا شد چون سریالی تبعیض گرایانه را پخش كرد.
اپتاو همینطور در توییتی دیگر ست مك فارلین را تحسین كرد كه برابر چنین سیاست هایی ایستادگی كرد. مك فارلین در توییتی نوشت: سیاست های فاكس این است كه از مغزتان استفاده نكنید. كوركورانه از فاكس نیوز اطاعت كنید. واقعا كار كردن برای چنین كمپانی ای شرم آور است.
چند ساعت بعد از انتشار توییت اپتاو، یكی از سازندگان سریال «خانواده مدرن» یعنی استیو لویتان هم از ست مك فارلین حمایت كرد و به مجری فاكس نیوز اعتراض كرد كه كمپ هایی كه برای كودكان مهاجر دور از خانواده تشكیل شده مشابه كمپ های تابستانی یا مدرسه های شبانه روزی خوانده بود.
چندی پیش دادستان كل آمریكا سیاستی موسوم به تحمل صفر را در مقابل مهاجران غیرقانونی كه از مرز می گذرند، بیان نمود. برمبنای این سیاست فرزندان از والدینشان جدا می شوند. گفته شده تنها از ۶ تا ۱۹ می امسال ۶۵۸ كودك از ۶۳۸ خانواده جدا شده اند.
مدافعان حقوق كودكان و مهاجران، قانونگذاران دموكرات و سازمان ملل این اقدام در روند جداسازی خانواده ها در مرز با مكزیك را مورد انتقاد قرار داده و آن را محكوم كرده است.

1397/03/29
15:18:14
5.0 / 5
4626
تگهای خبر: اجرا , سریال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر