اسپیلبرگ از جزئیات تولید ایندیانا جونز ۵ پرده برداشت

اسپیلبرگ از جزئیات تولید ایندیانا جونز ۵ پرده برداشت كنكور هنر: استیون اسپیلبرگ زمان تولید فیلم بعدی از فیلم های مجموعه ایندیانا جونز را اعلام نمود.به گزارش كنكور هنر به نقل از د رپ، استیون اسپیلبرگ كارگردان آمریكایی اعلام نمود در بهار آینده كار فیلمبرداری «ایندیانا جونز ۵» را شروع می كند.
برمبنای گزارش هایی كه در این زمینه انتشار یافته اسپیلبرگ در مراسم اهدای جوایز امپایر تایید كرده كه این فیلم از آوریل آینده در بریتانیا كلید می خورد.
وی در مراسم سخنرانی دریافت جایزه خود اظهار داشت: همیشه برایم اهمیت داشت كه به بریتانیا بروم و با استعدادهای درخشانی كه آنجا حضور دارند یك فیلم تولید كنم.
كارگردان «بازیگر آماده شمار یك» اضافه كرد: می دانم بازیگران، كادر تولید و همه دست اندركاران و هركسی كه به من برای تولید فیلم هایم كمك كرده است در آوریل ۲۰۱۹ كه برای تولید «ایندیانا جونز» برگردم باز هم به من كمك می نماید.
پیشتر گفته شده بود این فیلم ۱۹ جولای ۲۰۱۹ تولید می گردد تا ۱۰ جولای ۲۰۲۰ روی پرده برود. اسپیلبرگ قسمت بعدی را هم كارگردانی می كند و تهیه كننده اجرایی هم خواهد بود. هریسون فورد هم بازیگر فیلم است.
هریسون فورد هنگام تولید فیلم ۷۶ ساله خواهد بود و وقتی فیلم اكران می گردد ۷۷ سال خواهد داشت.
تولید این پروژه از سال ۲۰۱۶ قطعی شد.
برای تولید فیلم كاتلین كندی و فرانك مارشال هم بار دیگر بعنوان تهیه كننده باز می گردند.
مجموعه فیلم های «ایندیانا جونز» تا كنون ۲ میلیارد دلار فروش كرده است.
فیلم جدید اسپیلبرگ یعنی «بازیكن آماده شماره یك» از ۳۰ مارس روی پرده می رود. او اخیرا «پست» را روی پرده ها داشت كه نامزد ۲ اسكار هم شد و جایزه انستیتو فیلم آمریكا را بعنوان فیلم سال دریافت كرد.

1397/01/02
11:57:38
5.0 / 5
5102
تگهای خبر: فیلم , كارگردان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر