از سوی نشر ناكسوس

آلبوم پژواك پارسی انتشار یافت، آهنگسازی مهیار تفرشی پور

آلبوم پژواك پارسی انتشار یافت، آهنگسازی مهیار تفرشی پور كنكور هنر: آلبوم پژواك پارسی به آهنگسازی امیرمهیار تفرشی پور از جانب نشر بین المللی ناكسوس از روز ۱۱ اسفند در دسترس علاقه مندان موسیقی قرار گرفت.به گزارش كنكور هنر به نقل از مهر، آلبوم «پژواك پارسی» به آهنگسازی امیرمهیار تفرشی پور و رهبری اركستر علی رهبری و دارا مورگن از جانب نشر بین المللی «ناكسوس» از روز جمعه ۱۱ اسفند با برگزاری یك مراسم رونمایی در فرهنگسرای نیاوران وارد بازار موسیقی شد.
این برنامه با پیام صوتی پروفسور هرمز فرهت موسیقیدان برجسته ایرانی درباره این آلبوم و نظر تخصصی وی درباره آهنگسازی دشوار و در نهایت تخصص در خلق كنسرتو برای هارپ شروع شد.
سیدعباس سجادی مدیر فرهنگسرای نیاوران هم با ابراز خردسندی از انتشار این آلبوم خاطرنشان كرد: از بازگشت مهیار تفرشی پور به ایران بسیار خوشحالیم، زیرا او می تواند با استفاده از تجربیات و دانشی كه از تحصیلات خارج از كشور به دست آورده برای تقویت موسیقی كشور، انتقال دانش و تجربیات پرارزش او به نسل جوان و معرفی موسیقی ایران به دنیا اقدام نماید.
مهیار تفرشی پور هم پس از صحبت های سجادی به بیان توضیحاتی در ارتباط با شیوه خلق این آلبوم و مراحل تمرینات و ضبط این اثر پرداخت.
یسپا لوتزهوفت مدیر هنری آنسامبل آتلاس كپنهاگ هم در این مراسم با قدردانی از انتشار آلبوم «پژواك پارسی» اظهار داشت: آمیختگی صحیح موسیقی ایرانی و موسیقی مدرن را از خصوصیت های منحصر به فرد این آلبوم است.
آلبوم «پژواك پارسی» شامل كنسرتو برای هارپ و اركستر و چندین اثر دیگر است ضمن اینكه رهبری این آلبوم را دارا مورگن و علی رهبری همراه با اركستر مجلسی انگلستان به عهده داشته اند.

1396/12/12
23:41:42
5.0 / 5
4663
تگهای خبر: موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر