مدیركل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش خبرداد

ایجاد تحول در مدارس شاهد

ایجاد تحول در مدارس شاهد به گزارش کنکور هنر، مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش وپرورش اقدامات تحولی بلندمدت، کوتاه مدت و میان مدتی را در دستورکار داریم و در صدد ایجاد تحول در مدارس شاهد می باشیم اظهار داشت: نیازمند یک نگاه، برنامه ویژه و عملیات مهم در مدارس شاهد می باشیم.


زهرا پناهی روا در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به برنامه های کیفیت بخشی مدارس شاهد اظهار داشت: برای مدارس شاهد و ایثارگران برنامه های زیرساختی بلندمدتی را در دست طراحی داریم؛ یک برنامه راهبردی را برای مدارس شاهد و ایثارگران تنظیم می نماییم و امیدواریم بتوانیم به زودی آنرا به اجرا دربیاوریم.
وی اضافه کرد: اقدامات تحولی بلندمدت، کوتاه مدت و میان مدتی را در دستورکار داریم و در صدد ایجاد تحول در مدارس شاهد می باشیم. نیازمند یک نگاه، برنامه ویژه و عملیات مهم در مدارس شاهد می باشیم.
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش وپرورش درباره ی درجه بندی مدارس شاهد هم که قبل از این مطرح بوده است اظهار داشت: درجه بندی مدارس شاهد نیز در دل همین برنامه ها قرار می گیرند. امید است بتوانیم در آینده نزدیک زیرساخت های لازم را فراهم و برنامه های تحولی را بصورت الگویی در مدارس شاهد اشاعه دهیم.
پناهی روا درباره ی اجرای طرح پراکنده و روند همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: شاید موارد خاصی در سنوات قبل بوده، اما دیدگاه فعلی هم افزایی با بنیاد شهید است. معتقدیم می توانیم از ظرفیت بنیاد شهید به نفع دانش آموزان در مدارس شاهد و ایثارگر استفاده نمائیم. اگر نگاه عمیق تری به مسائل داشته باشیم و نفع دانش آموز را مدنظر داشته باشیم کارهای خوبی را انجام و یک سازوکار مشخص برای روند به رو به جلو خواهیم داشت.
وی همین طور بر تقویت و ادامه مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و گسترش دامنه کارهای مربوط در سایر مدارس تاکید و عنوان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مدارس شاهد الگو سازی و در سایر مدارس و در جامعه نهادینه شود.
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش وپرورش افزود: مدارس شاهد بهترین گزینه جهت اجرائی سازی سند تحول بنیادین آموزش وپرورش و پیشران اجرای سندتحول هستند.
منبع:

1401/11/16
10:41:37
5.0 / 5
240
تگهای خبر: آموزش , اجرا , ساز , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر