ارسال بسته های آموزشی به مدارس روستایی

ارسال بسته های آموزشی به مدارس روستایی به گزارش کنکور هنر، آیین اختتامیه جشنواره کشوری عهد کودکان دبستانی با حاج قاسم سلیمانی در کرمان و در جوار مرقد مطهر این شهید والامقام برگزار گردید.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، آیین اختتامیه جشنواره کشوری "عهد کودکان دبستانی با حاج قاسم" با حضور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش، مدیران کل این معاونت، تعدادی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، معاونان آموزش ابتدایی ادارات کل آموزش و پرورش استان های کشور و کودکان برگزیده و اولیای آنها در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان استان کرمان برگزار شد.
در این جشنواره از برگزیدگان قدردانی و از کتاب عهدنامه کودکان با سردار دلها با حضور خانواده دانش آموز شهید علی اصغر لری گویینی (شهید حادثه تروریستی شاه چراغ ضد السلام) رونمایی به عمل آمد.
کودکان ایرانی در جشنواره عهد کودکان دبستانی با حاج قاسم سلیمانی با نگارش دلنوشته، اجرای سرود و دکلمه اوج ارادت و معرفت خویش را به سردار دل ها به تصویر کشیدند و نشان دادند.
معصومه نجفی در این مراسم به سه رویکرد تربیتی، کیفیت بخشی به اقدامات و مدیریت شبکه ای در معاونت آموزش ابتدایی اشاره نمود و اظهار داشت: همه معاونان آموزش ابتدایی میثاق نامه ای امضا کرده اند تا آموزش را با رویکرد تربیتی تلفیق کنند و باور ما اینست که نگاههای تربیتی کیفیت آموزش را هم ارتقاء خواهد داد.
وی ادامه داد: بیشتر از ۱۰۰ هزار اثر از دانش آموزان کل کشور برای جشنواره عهد کودکان دبستانی دریافت شده و در ۷۵۰ منطقه آموزشی کشور برنامه هایی با محور شهید سلیمانی برگزار شده که جریان تربیتی عظیمی است.
معاون آموزش ابتدایی اظهار نمود: همه ما رابطه عمیق عاطفی حاج قاسم را با کودکان دیده ایم، عیار این رابطه عاطفی بالاست و نگاه خداوند بر کار ما حاکم است.
نجفی اظهار داشت: رویکرد دوم اینست که کارهای کم اثر و گزارشی را تعطیل نماییم. باید میز معلم را خلوت نماییم تا بتواند کیفیت آموزش را بالا ببرد، برای ارتقای کیفیت آموزش و توانمندسازی معلمان در طرح شهید همت را با آموزش ۱۲۰ هزار معلم در کشور در دستور کار قرار دادیم.
وی با اشاره به اینکه ۸ هزار و ۳۰۰ کلاس روستایی را هدف قرار داده ایم تا بتوانیم آموزش باکیفیت داشته باشیم، اظهار داشت: بسته های آموزشی به صورت هفتگی به کلاس های درس ارسال شده است. همینطور جذب بازماندگان از تحصیل در چارچوب طرح شهید محمودوند از دیگر طرح های در دستور کار است.
معاون آموزش ابتدایی خاطرنشان کرد: رویکرد سوم مدیریت شبکه ای است، باید به شبکه سازی کمک نماییم.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، قابل ذکر است در این جشنواره ۱۰۰ اثر از بیشتر از ۱۰۰ هزار اثر رسیده به دبیرخانه بعنوان برگزیده انتخاب شده اند که در این مراسم از صاحبان آثار برگزیده تجلیل شد.1401/10/24
15:14:36
5.0 / 5
151
تگهای خبر: آموزش , اجرا , تحصیل , تصویر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر