انتصاب اعضای هیئت علمی جشنواره شعر فجر

انتصاب اعضای هیئت علمی جشنواره شعر فجر به گزارش کنکور هنر، اعضای هیئت علمی هفدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، منصوب شدند.


به گزارش کنکور هنر به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه، اعضای هیئت علمی هفدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر را انتخاب کرد.
بر این اساس، رضا اسماعیلی، حسین اسرافیلی، علیرضا قزوه، جواد محقق، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین انصاری نژاد، نغمه مستشار نظامی، حمید هنرجو، مصطفی محدثی خراسانی و علی داودی بعنوان اعضای هیئت علمی هفدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر منصوب شدند.
در متن حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به اعضای جدید هیئت علمی هفدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر آمده است:

«نظر به فعالیتهای ارزشمند ادبی و تجربه گران سنگ جنابعالی در عرصه شعر، زبان و ادبیات فارسی و به پیشنهاد معاون محترم امور فرهنگی به باعث این حکم بعنوان «عضو هیئت علمی هفدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر» منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره مندی از هم اندیشی و همکاری استادان، اندیشمندان و صاحب نظران در شناسایی و گسترش الگوهای ادبی فاخر در حوزه پر سابقه و تمدنی شعر فارسی و اجرای وظایفی که در آئین نامه جشنواره مطابق با اهداف دولت مردمی برای ساختن ایران قوی آمده است، موفق و موید باشید. »
پیش از این، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی رضا اسماعیلی را بعنوان دبیر علمی هفدهمین دوره جشنواره بین المللی شعر فجر منصوب کرده بود.
افتتاحیه هفدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر شنبه (هفدهم دیماه ۱۴۰۱) با حضور تعدادی از شاعران در شیراز برگزار می شود.
منبع:

1401/10/16
13:03:43
5.0 / 5
164
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر