دانش آموزان نخبه، آینده سازان ایران هستند

دانش آموزان نخبه، آینده سازان ایران هستند به گزارش کنکور هنر، رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج اظهار داشت: دانش آموزان نخبه، آینده سازان ایران اسلامی هستند.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، مهدی فیاضی در جمع دختران نخبه مجتمع تطبیقی دختران با ابراز خرسندی از حضور در جمع دختران ممتاز و اشاره به بانوان بزرگ ایران همچون خانم گوهرشاد آغا، خانم منظریه، خانم منیریه، خانم گیتی نژاد، خانم قدس موسس محک، مرحوم مریم میرزا خانی دختران دانش آموز را به ایران دوستی و اقدامات بزرگ برای کشور ترغیب کرد.
وی ضمن اشاره به کتاب «من زنده ام» نوشته خانم معصومه آباد و توصیف اسارت‎های این بانوی بزرگ، از نوجوانان دختر خواست تا با مطالعه کتاب هایی در حوزه دختران، مانند کتب «دا، فرنگیس، حوض خون، خاطرات سفیر، یادت باشه» بانگاهی صحیح اهداف خود را انتخاب کنند.
فیاضی ضمن تاکید بر تاثیرات و نقش دختران و زنان در سرنوشت کشور خاطرنشان کرد: در زمان همه گیر شدن بیماری کرونا، بانوان پرستار ایرانی و مادران با جانفشانی‎ها و از خودگذشتگی‎ها بیماری را شکست دادند و آرامش باردیگر را به کشور بازگرداندند.
وی ضمن اشاره به تعریف خانواده در غرب که معنای متفاوتی با اسلام دارد، اظهارکرد: این فرهنگ از دید ایرانی ها و اسلام فرهنگی غلط است. در سنگواره‎های تخت جمشید که برای ۲۵۰۰ سال قبل یعنی ۱۰۰۰ سال پیش از اسلام است زن ایرانی با عفت و حیا نمایش داده شده است.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، فیاضی خاطرنشان کرد: دانش آموزان نخبه امروز آینده سازان میهن اسلامی هستند و شما دختران، زنان نامدار این مرز و بوم خواهید شد. از شما خواهانم با نگاهی هوشمندانه و تصمیمی درست راه خود را انتخاب کنید.
در ادامه دختران شرکت کننده در این جلسه مطالب خویش را بیان داشتند و در انتها با اهدای تقدیر نامه و جوایز از دانش آموزان برتر مجتمع تطبیقی دختران تقدیر و تشکر به عمل آمد.
منبع:

1401/09/10
13:18:11
5.0 / 5
268
تگهای خبر: آموزش , ساز , شركت , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر