در جلسه ستاد استقبال از مهر عنوان شد

صدور پروانه برای ۱۴۳ شرکت خدمات سرویس مدرسه

صدور پروانه برای ۱۴۳ شرکت خدمات سرویس مدرسه به گزارش کنکور هنر، در جلسه ستاد استقبال از مهر تمهیدات سازمان تاکسیرانی برای بازگشایی مدارس و تمهیدات معاونت حمل و نقل شهرداری تهران برای ایمن سازی معابر پایتخت تشریح شد.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، اسماعیل بیگی بامداد امروز در جلسه ستاد استقبال از مهر در مورد تمهیدات سازمان تاکسیرانی برای بازگشایی مدارس، اظهار داشت: ما تدابیر و دستورالعمل های ستاد استقبال از مهر را اجرایی کردیم و سال جاری برای نخستین بار دفاتر تاکسیرانی را فعال کرده و شرکتهای نظارتی را در مناطق مستقر کردیم.
وی با اشاره به اینکه بحث ساماندهی سرویسهای دانش آموزان بعنوان کار ویژه مهرماه در دستور کار قرار داشت که برای ۱۴۳ شرکت پروانه فعالیت صادر کردیم، اضافه کرد: البته فعالیت ناوگان سرویس مدرسه به علت زمان بر بودن ساماندهی تا دو هفته با تاخیر مواجه می باشد که در نظر داریم هر چه سریعتر این مشکل را حل نماییم.
وی با اشاره به اینکه با عنایت به افزایش بی رویه قیمتها توسط مسافربرهای اینترنتی و همینطور تعطیل بودن دو ساله مدارس و سرویس مدرسه شاهد جذب رانندگان در این مسافربرها بودیم، اظهار داشت: بر مبنای مصوبه شورای شهر برای تعیین نرخ کرایه سرویس مدرسه می توانستیم افزایش ۳۵ درصد در سقف ۲۵ درصد داشته باشیم که خوشبختانه با پیگیری های انجام شده مصوبه ای را با حضور فرماندار تهران امضاء کردیم که افزایش ۲۵ درصدی نرخ کرایه را داشته باشیم؛ اما نرخ خدماتی که به تاکسیرانان عرضه می شود افزایش نداشته باشد و تا سقف ۱۵ درصد لحاظ شود که این اتفاق خوبی است.
رئیس سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به اینکه نصب برچسب سرویس مدارس هر ساله توسط سازمان تاکسیرانی انجام می شد اما سال جاری بر مبنای دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور با راه اندازی یک سامانه این مهم را انجام می دهد، اظهار داشت: با راه اندازی این سامانه ساماندهی سرویس مدرسه متمرکز می شود.
ایمن سازی ۳۰۰ نقطه حادثه خیز در تهران
به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، حسینی نژاد مدیر کل مهندسی و ایمنی ترافیک معاونت حمل و نقل شهرداری تهران هم در جلسه ستاد استقبال از مهر در مورد تمهیدات لازم برای ایمن سازی معابر، اظهار داشت: یکی از مهم ترین اقداماتی که در مورد تردد ایمن دانش آموزان انجام دادیم، ابلاغ طرح ساماندهی محدوده گذرگاه عابر پیاده بود. بخصوص در معابری که رفیوژ میانی داشتند.
وی با اشاره به اینکه ۱۰۰۰ نقطه در سطح معابر ۲۲ گانه شناسایی کردیم که نیازمند ایمن سازی بودند، اظهار داشت: حدود ۳۰۰ نقطه را ایمن سازی کردیم و با همکاری پلیس راهور تا آخر سال سایر نقاط ایمن می شود تا در انتهای سال شاهد کاهش تصادفات در تهران باشیم.1401/07/02
17:06:28
5.0 / 5
137
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر