راه اندازی منحنی آب

راه اندازی منحنی آب نمایشگاه منحنی آب متشکل از آثار آبرنگ کامیار صادقی امروز دوشنبه 23 خرداد در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری راه اندازی شد.به گزارش کنکور هنر به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، نمایشگاه نقاشی های کامیار صادقی با عنوان «منحنی آب» امروز دوشنبه ۲۳ خرداد در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری راه اندازی شد.
در این نمایشگاه که آثار آن با موضوع طبیعت و با تکنیک آبرنگ خلق شده اند، بیش از ۴۰ تابلوی نقاشی در قطع های مختلف به نمایش درآمدند.
کامیار صادقی هنرمند نقاش درباره این آثار که با تکنیک آبرنگ خلق شده اند، اظهار داشت: علاقه به کار با تکنیک آبرنگ را از زمان هنرستان با خودم حفظ نموده ام و هر زمان فراغتی پیدا می شود، به طبیعت می روم و نقاشی می کنم و هر زمان فرصت خلق اثر نباشد نیز از طبیعت عکس می گیرم و بعداً در فرصتی مقتضی، آن زاویه را نقش می زنم.
وی با اشاره به اینکه آثار این نمایشگاه از حس و حال درونی خودش برآمده است، در مورد این که آیا نقاشی با تکنیک های دیگر را ترجیح می دهد یا خیر، بیان نمود: کارم به آبرنگ و نقاشی از طبیعت محدود نیست و با هر کار و تکنیکی که ارتباط بگیرم، انجام می دهم.
صادقی درباره این که آثار نمایشگاه «منحنی آب» در چه مدت زمانی خلق شده اند، توضیح داد: برخی از آثار این نمایشگاه جدید هستند و مابقی آثاری قدیمی هستند اما در هر حال، همگی آثارم حاصل سال ها تجربه من در نقاشی از طبیعت است. به اعتقاد من، در نمایشگاه نقاشی، لزوماً نیازی نیست آخرین دستاوردهای هنرمند به نمایش درآید و هر کاری که ارزش دیده شدن دارد، می تواند در نمایشگاه به نمایش درآید.
نمایشگاه نقاشی «منحنی آب» از امروز در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری برقرار است و علاقه مندان برای تماشای این آثار می توانند از ۲۴ خرداد تا ۱ تیر، شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸ به حوزه هنری مراجعه کنند.

1401/03/24
08:38:31
5.0 / 5
203
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر