در قالب یك سریال؛

کمدی تاریخ جهان ادامه می یابد

کمدی تاریخ جهان ادامه می یابد مل بروکس تاریخ جهان، قسمت دوم را در چارچوب سریال نوشته و تهیه می کند.به گزارش کنکور هنر به نقل از ورایتی، پروژه «تاریخ جهان، قسمت اول» بالاخره قسمت دوم خویش را خواهد داشت و سرویس استریمینگ هولو دستور ساخت سریالی را بعنوان دنباله ای برای این فیلم کمدی کلاسیک مل بروکس داده است.
«تاریخ جهان، قسمت دوم» دنباله ای مستقیم برای این فیلمِ سال ۱۹۸۱ خواهد بود. فیلم از بخش های مختلفی تشکیل شده بود که داستان بازه های مختلف تاریخ دنیا را تعریف می کرد. همچون آنها میتوان از عصر سنگی، روم باستان و انقلاب فرانسه نام برد. مانند خیلی از کارهای بروکس، این فیلم هم چند بخش موزیکال داشت.
بروکس نویسنده و تهیه کننده اجرایی مجموعه جدید در همراهی با نیک کرول، واندا سایکس و ایکه بارینهولتز خواهد بود. هنوز معلوم نیست این مجموعه کدام رخدادهای دنیا را پوشش می دهد.
هولو دستور ساخت هشت قسمت از مجموعه را داده و اتاق نویسندگان مقرر است کار خویش را از اکتبر آغاز کند. کار تهیه سریال هم از بهار ۲۰۲۲ شروع می شود.
بروکس اظهار داشت: خیلی مشتاقم یک مرتبه دیگر بتوانم حقیقت واقعی را درباره تمام داستان های مسخره ای تعریف کنم که دنیا را گول زده و این باور را بوجود آورده که تاریخ هستند!
بروکس که یکی از اسطوره های کمدی و برنده چهار جایزه اسکار، امی، تونی و گرمی است، «تاریخ جهان، قسمت اول» را نوشته بود و در پنج نقش مختلف هم در آن بازی کرد.
فیلم های کمدی بروکس همچون بهترین ها محسوب می شوند که از میان آنها میتوان از «فرانکنستاین جوان» و «تهیه کنندگان» نام برد. او بعدها همین ۲ فیلم را تبدیل به نمایش های موزیکال تئاتری کرد. وی همینطور چند فیلم همچون «مرد فیل نما» دیوید لینچ را تهیه کرده است.


منبع:

1400/07/28
10:02:39
5.0 / 5
284
تگهای خبر: اجرا , تئاتر , سرویس , سریال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر