بازگشایی همه مدارس کشور از نیمه دوم آبان ماه

بازگشایی همه مدارس کشور از نیمه دوم آبان ماه کنکور هنر: سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در امر بازگشایی مدارس، درباره نحوه از سرگیری آموزش های حضوری مدارس از آبان ماه توضیح داد.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، علیرضا کمرئی با بیان جزییات بازگشایی مدارس از آبان ماه، اظهار نمود: الگوی بازگشایی مدارس، شرایط فعالیت آموزشی را در مدارس مشخص می کند. طبق الگوی بازگشایی، مدارس روستایی و عشایری در نیمه اول و دوم مهرماه بازگشایی می شوند.
وی ادامه داد: در نیمه اول مهرماه، مدارس فنی و حرفه ای و کاردانش برای دروس مهارتی بازگشایی شده اند؛ همین طور دانش آموزان ابتدایی نیز در نیمه اول مهرماه برای آشنایی با معلمان خود در مدارس حضور پیدا کردند.
کمرئی بیان کرد: در نیمه دوم مهرماه، مدارس روستایی و عشایری که کلاس های کمتر از ۳۰ نفر دانش آموز دارند، بازگشایی می شوند.
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در امر بازگشایی مدارس افزود: در نیمه اول آبان ماه، برمبنای الگوی بازگشایی مدارس و سرعت واکسیناسیون جامعه، مدارس کم جمعیت شهری با کمتر از ۶۰ نفر جمعیت بازگشایی خواهند شد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی خبر داد: در نیمه دوم آبان ماه نیز تمام مدارس با رعایت پروتکلهای بهداشتی بازگشایی می شوند و مدارس برمبنای الگوی بازگشایی گروه بندی خواهند شد و باتوجه به مجوز هر منطقه، فعالیت آموزشی خودرا شروع خواهند کرد.
منبع:

1400/07/18
11:54:49
5.0 / 5
232
تگهای خبر: آموزش , كلاس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر