با همكاری خواننده سرشناس ساخته شد؛

فیلم بعدی رابرت ردفورد ارائه شد

فیلم بعدی رابرت ردفورد ارائه شد به گزارش کنکور هنر رابرت ردفورد با همکاری بروس اسپرینگستین مستندی درباره اسب های وحشی ساخته است.به گزارش کنکور هنر به نقل از ورایتی، رابرت ردفورد کارگردان و بروس اسپرینگستین خواننده سرشناس آمریکایی با هم در ساخت مستندی با عنوان «موستانگ ها: اسب های وحشی آمریکا» همکاری کرده اند.
این مستند درباره اسب های وحشی آمریکاست و زندگی آشفته آنها را از گذشته تا آینده نامشخص شان روایت می کند. با این مستند بلند مخاطب به سفری اودیسه وار در سرتاسر آمریکا می رود و جاهایی را می بیند که مردم کمی امکان دارد تابحال دیده باشند؛ جایی که بیشتر از ۸۰ هزار اسب وحشی در زمینهای عمومی و بیشتر از ۵۰ هزار اسب در زمینهای دولتی زندگی می کنند.
این فیلم مقرر است از ۱۵ اکتبر نمایش خویش را در سینماها شروع کند و اندکی بعد به صورت تی وی اودی در دسترس باشد.
ردفورد مدیر اجرایی فیلم است و اسپرینگستین موسیقی فیلم را برعهده دارد. یکی از موسیقی های فیلم توسط دایان وارن ترانه سرای نامزد ۱۲ اسکار نوشته شده و بلانکو براون آنرا اجرا کرده است.
ردفورد در اینباره اظهار داشت: اسب های وحشی آمریکا در آخرین جایی که دارند، ایستادگی می کنند. افزایش رقابت در استفاده از منابع طبیعی، اسب های وحشی و دیگر گونه های حیات وحش ما را تهدید می کند. اسب ها بخشی از تاروپود زندگی آمریکایی هستند و اگر چیزی آنها را تهدید کند یعنی همه ما را تهدید می کند.
یکی از خطوط اصلی داستان این مستند درباره موستانگ هایی است که با جانبازان جنگی که گرفتار عارضه های بعد از جنگ شده و بهبودی پیدا نمی کنند، همکاری می کنند و نشان دهنده اهمیت این حیوانات است.
این فیلم را استیون لاتهام و کنراد استنلی کارگردانی کرده اند و برایان برت فیلمبرداری آنرا انجام داده است.
«موستانگ ها» در اکتبر برای نخستین بار در جشنواره فیلم نیوپرت بیچ به نمایش درمی آید و سپس به جشنواره بین المللی فیلم هارتلند، جشنواره بین المللی فیلم ادمونتون و فیلم فست ۹۱۹ می رود.


منبع:

1400/07/07
09:57:51
5.0 / 5
256
تگهای خبر: اجرا , جشنواره , سفر , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر