دستورالعمل برگزاری امتحانات شهریور

دستورالعمل برگزاری امتحانات شهریور مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش «دستورالعمل برگزاری امتحانات شهریور ۱۴۰۰» را با تاکید بر رعایت پروتکلهای بهداشتی» به استانها، ابلاغ نمود.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، در بخش هایی از این دستورالعمل آمده است: زمان برگزاری آزمون برای دانش آموزان ابتدایی دارای «سطح عملکرد احتیاج به آموزش و تلاش بیشتر»، از ۶ تا ۱۵ شهریور ماه بوده و ارزشیابی از دانش آموزان دوره اول ابتدایی شامل دروس «فارسی» و «ریاضی» و دوره دوم ابتدایی شامل دروس «فارسی»، «ریاضی» و «علوم» است.
این دستور می افزاید: ارزشیابی در پایه های اول، دوم و ششم دوره ابتدایی به صورت عملکردی و در پایه های سوم، چهارم و پنجم دوره ابتدایی به تشخیص معلم و تأیید مدیر مدرسه، بر مبنای محتوای پوشه کار، صورت خواهد گرفت.
همینطور فرایند آموزش و ارزشیابی دروس علمی و کارگاهی هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش، با رعایت دقیق پروتکلهای بهداشتی، با اولویت پایه دوازدهم، انجام می شود.
بر طبق این دستور العمل، ارزشیابی دروس داخلی پایه دوازدهم و دروس افتاده سنوات قبل برای دانش آموزان پایه های یازدهم و دوازدهم، به شیوه حضوری انجام می شود.


برای مشاهده دستورالعمل اینجا کلیک کنید.
منبع:

1400/06/04
18:44:28
5.0 / 5
148
تگهای خبر: آموزش , كیفیت , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر