تخصیص كارت اعتباری تا سقف ۵۰ میلیون تومان برای اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان

تخصیص كارت اعتباری تا سقف ۵۰ میلیون تومان برای اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان درباره برخی تسهیلات درنظر گرفته شده برای اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: در حال فراهم کردن امکان دریافت کارت اعتباری تا سقف 50 میلیون تومان برای اعضاء صندوق هستیم.


مهدی نیکدل در گفت و گو با ایسنا، درباره برخی تسهیلات درنظر گرفته شده برای اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: در حال فراهم کردن امکان دریافت کارت اعتباری تا سقف ۵۰ میلیون تومان هستیم که این طرح در استان سمنان پایلوت شده است. قبلا فرهنگیان بوسیله لیزینگ، خودرو می گرفتند اما بتازگی برخی از معلم ها بوسیله لیزینگ لوازم خانگی، موبایل و تبلت خریداری کردند. سفرهای اقساطی تفریحی و زیارتی هم مانند گذشته ادامه دارد.
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با تاکید بر اینکه مسئله رفاهی معلمان وظیفه دولت می باشد، نه وظیفه صندوق ذخیره فرهنگیان، اظهار نمود: اصرار برخی افراد در خصوص اینکه به معلم ها حقوقی از محل صندوق ذخیره داده شود، مغایر با قانون است. صندوق اندوخته ای برای دوران بازنشستگی است و پرداخت وام یا خدمات رفاهی بر عهده وزارتخانه و دولت می باشد.
نیکدل اشاره کرد: کمک به معلم از جیب خودش، کاری عوام فریبانه و فرار رو به جلو است. ما اگر در صندوق ذخیره کار رفاهی هم نماییم عیبی ندارد، اما قرار نیست جایگزین دولت باشیم. وظیفه صندوق، وام دادن و خدمات رفاهی نیست، بلکه وظیفه اش این است که آورده معلم را سرمایه گذاری کند تا در زمان بازنشستگی کمک حال او باشد.1399/12/27
19:25:09
0.0 / 5
782
تگهای خبر: خدمات , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر