با حضور وزیر آموزش و پرورش انجام شد

افتتاح هنرستان فنی و حرفه ای و 336 كلاس درس در سیستان وبلوچستان

افتتاح هنرستان فنی و حرفه ای و 336 كلاس درس در سیستان وبلوچستان سیستان و بلوچستان هنرستان ۱۴ کلاسه فنی و حرفه ای ابوذر زاهدان با اعتبار ۱۱۰ میلیارد ریال و ۸۶ پروژه دیگر در چارچوب ۳۳۶ کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان به صورت همزمان با حضور وزیر آموزش و پرورش افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا محسن حاجی میرزایی در این مراسم اظهار نمود: در بین همه نیازهای بشر، احتیاج به آموختن از اهمیت و ارزش خاصی برخوردار می باشد.
حاجی میرزایی اضافه کرد: انسان ها ضعیف متولد می شوند اما همین موجود ناتوان به جانشین خداوند روی زمین تبدیل می شود.
وی افزود: انتقال از این ضعف به قدرت، محصول آموختن است و در اثر یادگیری در طول سالهای عمر خود به مراتب تواناتر می شویم.
وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: مدرسه فقط یک ساختمان نیست بلکه جایگاهی است برای پرورش انسان ها؛ ازاین رو مدرسه و مدرسه سازی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
حاجی میرزایی با اشاره به اینکه آموختن حق همگان است، تصریح کرد: تمام تلاش خویش را می نماییم که این حق به میزان مناسبی در اختیار همه آحاد جامعه قرار بگیرد.
وی اضافه کرد: طرح آجر به آجر با هدف مشارکت همه مردم در کار مدرسه سازی در حال اجراست تا هر کسی با سرمایه اندک در فرآیند انسان سازی دخیل شود.
وی افزود: مدرسه سازی رسالت بزرگی است که خدمات آموزشی را به مردم این سرزمین عرضه می کند.
حاجی میرزایی ابراز امیدواری کرد: به دنبال آن هستیم تا هیچ دانش آموزی محروم از دسترسی به فرصت یادگیری نباشد.
وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: افزایش ۶ برابری اعتبارات نوسازی مدارس از ۹۶ تا ۹۹ در این استان نشان داده است دولت اولویت خویش را تشخیص داده است.
حاجی میرزایی اظهار داشت: در سال ۹۶ حمایت دولت از خیران ۸۰۰ میلیارد تومان بود در حالیکه این رقم در سال ۹۹ به ۲۳۰۰ میلیارد تومان افزوده شده است.
گفتنی است: هنرستان فنی و حرفه ای ابوذر دارای یک سالن ورزشی و کارگاه های تخصصی دروس فنی و حرفه ای است که از سال ۸۸ به صورت کامل تخریب شد و الان در ۳۳۰۰ مترمربع زیربنا به بهره برداری رسید.
منبع:

1399/12/26
20:17:45
0.0 / 5
662
تگهای خبر: آموزش , اجرا , تخصص , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر