رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی عنوان كرد

اهدای ۲۰۵ هزار تبلت به دانش آموزان نیازمند كشور

اهدای ۲۰۵ هزار تبلت به دانش آموزان نیازمند كشور به گزارش کنکور هنر خوزستان رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با اعلان اینکه استان خوزستان بیشترین رقم اهدای تبلت به دانش آموزان نیازمند را به خود مختص کرده است، اظهار داشت: در کل کشور نیز تا حالا حدود 205 هزار تبلت اهدا شده و اهدای بیش از یک میلیون تبلت نیز در قالب قراردادها، تفاهم شده است.


سید جواد حسینی امروز (۲۹ بهمن) در حاشیه افتتاح پروژه های آموزشی در شهرستان آبادان، در جمع خبرنگاران اظهار نمود: امروز توفیق پیدا کردم که به استان خوزستان، مظهر مقاومت ایران و دفاع مقدس سفر داشته باشم. در این سفر سه چهار پروژه ورزشی، یک پروژه باشگاه پیشکسوتان، یک اتاق بازی، یک سالن ورزشی و یک مدرسه و نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزان با نیازهای ویژه افتتاح می گردد.
به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: در کنار این افتتاح ها، گفت وگویی نیز با مدیران مدارس استثنایی و شورای معاونین و روسای مناطق خواهیم داشت تا فرصت ها و چالش های آموزش و پرورش استثنایی استان را شناسایی نماییم و بتوانیم وظیفه خودرا در قبال رفع کمبودهای استان به انجام برسانیم.
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور افزود: تا اول مهر راه اندازی حداقل دو مرکز مشکلات ویژه یادگیری و مرکز مشاوره و راهنمایی توانبخشی، یک پایگاه جامع آموزش مجازی، یک اتاق و پایگاه ویژه دائمی آگوستیک سنجش را در استان خوزستان تعهد خواهیم داد. همین طور از مجموعه مدارس طرح خشت تا بهشت که ۲۱۰ مدرسه نیاز است، سه مدرسه از این تعداد به استان خوزستان مربوط می شود و مقرر است زمین این مدارس توسط اداره استثنایی و اداره کل آموزش و پرورش خوزستان و اعتبار ساخت نیز توسط ما تامین گردد. همین طور ۱۰ مدرسه استثنایی استان، فضاهایی دارند که می توان در داخل آنها سالن های ۲۰۰ متری ورزشی درون مدرسه ای راه اندازی کرد.
وی با اشاره به تعداد تبلت هایی که تا حالا در استان خوزستان اهدا شده اند، اشاره کرد: خوشبختانه در استان خوزستان با کمک دستگاهها و نهادها، ۳۲ هزار و ۶۰۰ تبلت دانش آموزی تابحال تامین شده و ۵۰۰ تبلت نیز بتازگی تامین شد. استان خوزستان بیشترین رقم اهدای تبلت به دانش آموزان نیازمند را به خود مختص کرده است.
معاون وزیر آموزش و پرورش در آخر اظهار داشت: در کل کشور نیز تا حالا حدود ۲۰۵ هزار تبلت اهدا شده است و اهدای بیش از یک میلیون تبلت نیز در قالب قراردادها، تفاهم شده است. این تبلت ها بوسیله نهادهای عمومی، صنایع و خیرین تهیه شده است.
منبع:

1399/12/01
14:22:43
0.0 / 5
1084
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر