میانگین فعالیت روزانه معلمان در شبكه شاد

میانگین فعالیت روزانه معلمان در شبكه شاد به گزارش کنکور هنر رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی آموزش و پرورش اظهار نمود: شبکه شاد؛ سامانه ای بومی، امن، اختصاصی، مجانی و فراگیر است که در دوران اوج کرونا و تعطیلی اماکن مختلف باعث استمرار فعالیتهای آموزشی مدارس، معلمان و دانش آموزان شد.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، علی باقر زاده در آیین رونمایی از فاز 3 شبکه دانش آموزی شاد که با حضور وزیر آموزش وپرورش و اعضای شورای معاونان در ساختمان شهید رجایی برگزار شد، اظهار نمود: شبکه شاد که مخفف «شبکه آموزشی دانش آموز» است بعنوان یک سامانه ای بومی، امن، اختصاصی، مجانی و فراگیر در اوج روزهایی که کرونا سبب تعطیلی مدارس شد و هیچ راهی برای اتصال دانش آموز به مدارس نبود در کوتاه مدت به دست توانمند همکاران خلاق همین سرزمین و وقت گذاری زیاد وزیر و معاونان وی افتتاح شد.
وی بابیان اینکه شبکه شاد مسیر تعالی خویش را در مدت زمان سپری شده طی کرده است، اضافه کرد: محدودیت هایی در سرتاسر کشور داریم که در ارتباط با زیرساخت های دیگر است؛ آموزش وپرورش با همراهی همراه اول و متناسب با فرصت و آمادگی های ایجادشده واکنش مناسبی را در روزهای اوج شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مشاغل و اماکن مختلف نشان داد و محصول کار آن شبکه شاد شد.
باقرزاده اظهار داشت: امروز شبکه شاد به یکی از بزرگ ترین و فراگیرترین پلت فرم های آموزشی در سرتاسر کشور تبدیل گشته است و بیشتر از ۱۱۵هزار مدیر واحد آموزشی در شاد احراز هویت شده اند و امکان استفاده از سرویس ها را برای اعمال و راهبری آموزش در دسترس دارند.
رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی بابیان اینکه ۷۲۷هزار معلم بعنوان ادمین کلاس ها در شبکه شاد هستند و روزانه متوسط ۶۰دقیقه در کلاس فعالیت دارند، اضافه کرد: برای تولید محتوا دبیرخانه های گوناگونی شکل گرفتند و نیروهای گوناگونی در حال فعالیت هستند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، وی ضمن اشاره به اینکه برای تمام دروس پایه های تحصیلی محتوا تولید می شود و بیشتر از ۱۲میلیون و ۶۰۰هزار دانش آموز در شبکه شاد احراز هویت شده اند و در کلاس ها حضور دارند، اظهار نمود: بر مبنای دستور وزیر برای بهره برداری هفتگی سرویسهای جدید این نشست برگزارشده است تا از امکانات جدید شاد رونمایی شود.
منبع:

1399/11/13
23:33:57
0.0 / 5
1133
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , سرویس , كلاس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر