مدیر شبكه آموزش به كنكور هنر اعلام كرد

مدرسه تلویزیونی با كرونا تمام نمی گردد

مدرسه تلویزیونی با كرونا تمام نمی گردد به گزارش کنکور هنر مدیر شبکه آموزش سیما از ادامه دار بودن مدرسه تلویزیونی حتی بعد از آخر کرونا اطلاع داد.


مسعود احمدی افزادی درباره مدرسه تلویزیونی ایران که همزمان با انتشار کرونا و تعطیلی مدارس در کشور شروع به کار کرد، به ایسنا اظهار داشت: به جرأت می توان گفت با راه اندازی مدرسه تلویزیونی که نخستین تجربه منحصر به فرد رسانه ملی در حوزه آموزش های رسمی در تاریخ رسانه و تاریخ آموزش و پرورش است و با تدبیر رئیس محترم سازمان آقای علی عسکری انجام شده، ما وارد فاز جدیدی از آموزش شدیم. و البته این دوره ی جدید رسانه محوری آموزش که تعبیر من از آن، آغاز دوره رسانه معلم است، یک دوره موقتی و کوتاه نخواهد بود.
او اضافه کرد: مدرسه تلویزیونی ایران تابحال بعنوان یک نظام مکمل نظام آموزشی رسمی کشور، گام های مهمی را برداشته است. با پوشش نزدیک به ۹۸ درصدی جفرافیایی و جمعیتی کشور، شبکه آموزش توانسته است نقش بی بدیل خویش را ایفا کرده و به کمک نظام آموزش کشور بیاید.
احمدی افزادی دوره های مختلف مدرسه تلویزیونی و برنامه تلویزیون برای ادامه این آموزش رسانه ای را این گونه تشریح کرد: «ما در مدرسه تلویزیونی ایران چند دوره داریم؛ دوره اول که هم اکنون در آن قرار گرفته ایم، مبتنی بر آموزش های رسمی است که در شبکه های آموزش، چهار، قرآن و معارف اسلامی عرضه می شود. این دوره تا اردیبهشت ماه که کلاس های مقطع ابتدایی تمام می شود ادامه دارد. دوره دوم تا آخر امتحانات دانش آموزان متوسطه اول و دوم ـ تا آخر خرداد ماه ـ ادامه دارد و بر این مورد متمرکز است.
در دوره سوم مدرسه تلویزیونی که از آغاز تیر ماه شروع شده و تا ۲۹ شهریور ماه ادامه دارد، ما مدرسه مهارتی را عرضه خواهیم کرد. در این دوره آموزش های عملی کاربردی و مهارتی جای آموزش های نظری را خواهد گرفت.
از آغاز مهر ماه سال آینده هم ما مرحله جدید مدرسه تلویزیونی را خواهیم داشت؛ بدین ترتیب این حرکت، یک حرکت مستمر و هدفمند خواهد بود.»
مسعود احمدی افزادی

1399/11/05
14:23:43
0.0 / 5
1019
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر