با تشبیه یورش كنگره به ظهور آلمان نازی؛

آرنولد شوارتزنگر ترامپ را بدترین رئیس جمهوری آمریكا خواند

آرنولد شوارتزنگر ترامپ را بدترین رئیس جمهوری آمریكا خواند به گزارش کنکور هنر بازیگر ترمیناتور ترامپ را بدترین رئیس جمهوری آمریکا خواند و گروهی را که به کنگره حمله کردند، معادل نازی هایی خواند که یک شب کشتار در آستانه جنگ جهانی به راه انداخته بودند.به گزارش کنکور هنر به نقل از هالیوود ریپورتر، آرنولد شوارتزنگر ویدیویی عمیقاً شخصی منتشر نمود که در آن شورش های خشن و مرگبار ساختمان کنگره آمریکا در واشنگتن را به ظهور آلمان نازی تشبیه کرد.
این بازیگر سینما و فرماندار سابق کالیفرنیا در پیغام طولانی خود به این نکته اشاره نمود که ۲ سال بعد از اتمام جنگ جهانی دوم در اتریش به دنیا آمد، اما خانواده اش مجبور شد با عواقب سابقه پدرش کنار بیاید که در زمان جنگ در بین نازی ها خدمت می کرد.
شوارتزنگر گفت بدین سان خودش اثر کریستال ناخت یا «شب شیشه های شکسته» آلمان نازی را حس کرد. او این واقعه را بعنوان «شبی از کشتار یهودی ها در سال ۱۹۳۸ که توسط گروهی نازی معادل گروه پراد بویز آمریکا صورت گرفت» توصیف کرد.
او اظهار داشت: چهارشنبه شب شیشه های شکسته اینجا در ایالات متحده روی زمین ریخته بود. اما شورشی ها فقط پنجره های کنگره را نشکستند. آنها ایده هایی را خرد کردند که ما نادیده می گرفتیم و بنیادهایی را زیر پا گذاشتند که کشورمان بر پایه آنها بنا نهاده شده است.
شوارتزنگر در ادامه از دونالد ترامپ انتقاد نمود و اخطار داد که آمریکایی ها باید نسبت به عواقب «خودخواه و بدبین بودن» آگاه باشند.
او اظهار داشت: ترامپ از راه گمراه کردن مردم با دروغ یک کودتا راه انداخت. رئیس جمهور ترامپ یک رهبر شکست خورده است. وی در تاریخ بعنوان بدترین رئیس جمهور ثبت خواهد شد. بهترین چیز این است که او بزودی به اندازه یک توییت قدیمی بی اهمیت می شود.
شوارتزنگر همینطور از اعضای حزب جمهوری خواه که حزب خودش است به خاطر همراهی کردن با دروغ های ترامپ انتقاد نمود و با نقل قول از رئیس جمهور تئودور روزولت اظهار داشت: میهن پرستی به معنای ایستادن همراه کشور است. به معنای ایستادن همراه رئیس جمهور نیست. ویدیوی شوارتزنگر تاکنون نزدیک به ۳۰ میلیون بازدید داشته است.


منبع:

1399/10/22
13:46:13
0.0 / 5
1220
تگهای خبر: بازیگر , رمان , سینما , كنگره
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر