سه تاریخ احتمالی اعلام شد؛

تردیدهای اساسی كن در سایه كرونا

تردیدهای اساسی كن در سایه كرونا به گزارش كنكور هنر كووید ۱۹ جشنواره كن آینده را هم با سه احتمال برای برگزاری روبه رو كرده و هنوز هیچ چیز درباره شرایط برگزاری آن قطعی نیست.



به گزارش کنکور هنر به نقل از ورایتی، تیری فرمو مدیر فستیوال فیلم کن جزئیات سه سناریو که این فستیوال برای سال آینده در ارتباط با عدم اطمینان کووید -۱۹ طراحی نموده است را اعلام نمود.
فرمو توضیح داد که سازمان دهندگان این فستیوال، که فعلاً مقرر است بین روزهای یازدهم تا بیست ودوم ماه مه برگزار شود، با مسؤلان محلی همکاری کرده اند تا سه تاریخ برگزاری داشته باشند که در ماه جولای و آگوست خواهد بود تا اگر مجبور به عقب انداختن فستیوال سال بعد شوند، آمادگی آنرا برای برگزاری در ماه های بعد داشته باشند.
فرمو اظهار داشت: با تمام قلبم امیدوارم که فستیوال در ماه مه برگزار گردد. اما اگر کن در ماه مه و آن طور که امیدواریم برگزار نشود، آنرا به تعویق می اندازیم. اگر نتوانیم تحت شرایطی که می خواهیم آنرا در مه برگزار نماییم، راهکارهای دیگری داریم. اولین برنامه تعیین شده برای نیمه اول جولای، دومی برای نیمه دوم جولای و سومی برای نیمه دوم آگوست است. نیمه اول آگوست معمولاً فصل تعطیلات در کل فرانسه است و در نتیجه قابل دسترسی نبود.
فرمو اظهار داشت: این یک احتمال ناگزیر است که ما آنرا با مسؤلان محلی مطرح کرده ایم. تقریباً همه اش را از روی خرافات تعیین کردیم و امیدواریم مجبور نشویم از آن استفاده نماییم. همه مان تحت این باور کار می نماییم که در مه ۲۰۲۱ کن تبدیل به اولین رخداد بعد از پاندمی شود.
اگر کن اواسط آگوست برگزار شود، نزدیک فستیوال فیلم ونیز خواهد بود که مقرر است بین روزهای اول تا یازدهم سپتامبر ۲۰۲۱ برگزار گردد. با وجود اینکه چنین اتفاقی مسلماً سبب تشدید حساسیت فصل جوایز پاییز می شود، سازمان دهندگان کن می خواهند از وقوع آن جلوگیری نمایند.


منبع:

1399/08/07
12:30:41
5.0 / 5
1624
تگهای خبر: جشنواره , ساز , طراحی , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر