مدیركل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش خبر داد

آخرین وضعیت رتبه بندی مدارس غیردولتی

آخرین وضعیت رتبه بندی مدارس غیردولتی كنكور هنر: مدیركل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش از مدون شدن كارهای پرورشی مدارس و ابلاغ آن به تمام مدارس غیردولتی از اول مهرماه آگاهی داد.



سعید صالح در گفت و گو با ایسنا در این زمینه اظهار نمود: مهارت آموزی همچون برنامه های مدارس غیردولتی در سال تحصیلی آتی خواهد بود.

وی اضافه کرد: طرح کامل اجرایی فعالیت ها و برنامه های پرورشی در مدارس آماده شد و سال قبل در شش استان مورد نظر خواهی قرار گرفت و نظرات معاونان پرورشی مدارس برند در این شش استان را دریافت کردیم. در نهایت کتابچه ای آماده شد که از اول مهر در اختیار کل مدارس غیردولتی قرار می گیرد.

مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با اعلان اینکه مربیان پرورشی راهنمای خوبی برای انجام کارهای پرورشی شامل ۳۰ فعالیت اصلی و کلیدی خواهند داشت، اظهار داشت: بمنظور اجرایی شدن کامل آن نیز طرح هایی را در دست تهیه داریم که فقط در حد ابلاغ کتاب نیست.

صالح درباره رتبه بندی مدارس غیردولتی نیز اظهار داشت: رتبه بندی مدارس غیردولتی از آن دست طرح هایی است که مدل پژوهشی آن نیز انجام شده و آماده است اما اجرای آن نیازمند سیاستگذاری و تصمیم گیری در سطوح بالاتر است و اگر موافقت وزیر را بگیریم، اجرای آنرا آغاز می نماییم. این کار جوانبی دارد و حساسیت های بسیاری روی آن وجود دارد، به همین خاطر باید همه جوانب آن درنظر گرفته شود.





منبع:

1399/04/07
21:25:22
5.0 / 5
2784
تگهای خبر: اجرا , پژوهش , تحصیل , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر