آغاز امتحانات نهایی از فردا

آغاز امتحانات نهایی از فردا به گزارش كنكور هنر امتحانات نهایی خردادماه۹۹ كلاس دوازدهمی ها از فردا، شنبه ۱۷ خردادماه آغاز و تا ۱۶ تیرماه ادامه خواهد داشت.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، تمامی امتحانات پایانی پایه دوازدهم نظری شامل نهایی و غیرنهایی(داخلی) از فردا ۱۷ خرداد ماه به صورت حضوری برگزار می گردد.
امتحانات نهایی پایه دوازدهم نظری طبق برنامه اعلام شده و امتحانات داخلی پایه دوازدهم نظری هم با تصویب شورای مدرسه تحت عنوان تکمیل فرایند آموزش، به صورت حضوری برگزار می گردد.
برگزاری امتحانات حضوری در شرایط کرونایی باید با رعایت پروتکل های بهداشتی صورت گیرد. وزیر آموزش و پرورش در این خصوص با اشاره به اینکه به همه مدارس ابلاغ کردیم باید حداکثر مراقبت را به عمل آورند به صورتی که فاصله بین دانش آموزان را رعایت نمایند، از تراکم و اجتماع دانش آموزان پیشگیری کرده و مجالی فراهم نمایند که دانش آموزان بتوانند با آرامش در آزمون خودشان شرکت نمایند اظهار داشت: تمام پایگاه های برگزاری آزمون موظف می باشند ضدعفونی شده باشند؛ همینطور حوزه های امتحانی باید پس از برگزاری آزمون ها هم باردیگر ضدعفونی شوند. همینطور دانش آموزان با ماسک وارد می شوند و مدارس و پایگاه ها هم آمادگی دارند که اگر کسانی ماسک نداشته باشند، ماسک لازم را برایشان تأمین کنند و با رعایت حداکثر مراقبت های بهداشتی در امتحان شرکت نمایند.
در ادامه به برخی اصول و پروتکل های بهداشتی برای حفظ سلامت خود و سایر همکلاسی ها در هنگام تردد به حوزه های امتحانی اشاره می شود که توجه به آن ضروری است:
۱- از حضور زود هنگام در محل حوزه امتحانی و توقف در حوزه پس از آخر امتحان خودداری شود.
۲- در تمام مدت از ماسک و حتی المقدور از دستکش استفاده گردد و بهتر است ماسک و دستکش ذخیره همراه داشته باشند.
۳- از تجمع، دست دادن و صحبت مستقیم با همکلاسی ها در محیط حوزه و هنگام تردد در مسیرها خودداری شود.
۴- ملزومات و مایحتاج خود نظیر نوشت افزار ذخیره (خودکارو... )، آب شرب، مواد خوراکی و... را به صورت شخصی تهیه کرده و با خود به جلسه امتحان برده و به هیچ عنوان از وسایل اشتراکی استفاده نشود.
۵- از دست زدن و نشستن بر روی صندلی امتحانی دیگران خودداری شود، به عبارتی تنها و مستقیماً بر روی صندلی که شماره داوطلبی دانش آموز روی آن نصب شده است، استفاده گردد.1399/03/17
23:33:33
5.0 / 5
2780
تگهای خبر: داوطلب , شركت , كلاس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر