در حمایت از اعتراضات مردم آمریكا؛

سخنرانی بازیگر سیاهپوست جنگ ستارگان در هاید پارك: ما مهم هستیم

سخنرانی بازیگر سیاهپوست جنگ ستارگان در هاید پارك: ما مهم هستیم كنكور هنر: جان بویگا در سخنان احساسی اش كه روز گذشته در هایدپارك لندن در پشتیبانی از جنبش زندگی سیاهان مهمست ادا كرد، مخاطبان را به شور آورد.به گزارش کنکور هنر به نقل از ایندی وایر، جان بویگا ستاره جوان «جنگ ستارگان» طی هفته گذشته از اکانت توییتر خود برای مبارزه با نژادپرست ها بهره برد اما روز گذشته او پیغام خودرا در یک گردهمایی فیزیکی در اعتراض به قتل جورج فلوید بیان کرد و سخنرانی احساسی او سبب شده خیلی ها او را تحسین کنند.
بویگا خطاب به معترضان اظهار داشت: جان سیاهپوستان همیشه اهمیت داشته است. ما همیشه مهم بوده ایم. همیشه بدون توجه به مشکلات موفق شده ایم. حالا وقتش است. من دیگر نمی خواهم منتظر بمانم. ما نمایش فیزیکی پشتیبانی از جورج فلوید، ساندرا بلند، تریوان مارتین و استیون لارنس هستیم.
او افزود: دارم از ته قلبم صحبت می کنم. نمی دانم پس از این مقرر است شغلی داشته باشم یا نه اما برایم مهم نیست.
او در صورتیکه بغض کرده بود گفت این اعتراض ها برای پشتیبانی از افرادی است که توسط سیستم و جامعه به آنها ظلم می شود و افزود: نمی دانیم جورج فلوید و ساندرا بلند چه دستاوردهایی می توانستند داشته باشند اما امروز مطمئن می شویم که چنین نگاهی برای جوانان مان فکری بیگانه نخواهد بود.
بویگا از معترضان خواست تا جایی که ممکنست گردهمایی های خودرا صلح آمیز حفظ کنند و داخل تله ماموران دولتی نیفتند. این بازیگر گفت از همه می خواهد درک کنند که این مساله چقدر دردناک است و در حقیقت نژاد انسان ها هیچ اهمیتی ندارد و نداشته است.
بویگا نقش آفرینی خودرا در مجموعه فیلم های «جنگ ستارگان» در چارچوب شخصیت فین دسامبر سال قبل با اکران فیلم «ظهور اسکای واکر» به انتها برد. از تازه ترین پروژه های وی می توان از «نقطه تکین عریان» کنار اد اسکراین، بیل اسکارشگورد و الیویا کوک نام برد.


منبع:

1399/03/15
23:19:49
5.0 / 5
2827
تگهای خبر: بازیگر , سیستم , فیلم , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر