مریم كشكولی نیا :

قصه بانوی سرخ پوش فردوسی انیمیشن می شود

قصه بانوی سرخ پوش فردوسی انیمیشن می شود به گزارش كنكور هنر مریم كشكولی نیا از ساخت انیمیشنی درباره بانوی سرخ پوش میدان فردوسی تهران اطلاع داد.مریم کشکولی نیا کارگردان انیمیشن در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تازه ترین فعالیتهای خود اظهار داشت: یک انیمیشن با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ساخته ام که خوشبختانه برای حضور در جشنواره انسی هم انتخاب شده و در این جشنواره نمایش داده می شود، نام این انیمیشن «قدم یازدهم» است که برای گروه سنی کودک ساخته شده است.
وی بیان نمود: این انیمیشن داستان بسیار جذابی دارد و درباره بعضی از محدودیت های اجتماعی است که در انسان نهادینه می شود و در هیچ شرایطی از آن رد نمی گردد. این انیمیشن می گوید باید همیشه قدم یازدهم را برداشت.
رییس هیات مدیره آسیفا تصریح کرد: این انیمیشن در ۱۱ دقیقه ساخته شده است. البته قرار بود «قدم یازدهم» در ۹ دقیقه ساخته شود که با تغییراتی در ۱۱ دقیقه تمام می شود.
کشکولی نیا اظهار داشت: کار بعدی ام هم پروژه ای است که سفارشی نیست و مبحث آن درباره بانوی سرخ پوش در میدان فردوسی است که با تکنیک نقاشی زیر دوربین ایجاد می شود. پیش تولید این کار شروع شده است و بزودی تولید آن هم آغاز می شود. البته هنوز نامی برای این انیمیشن انتخاب نکرده ام.

1399/03/10
22:57:51
5.0 / 5
2789
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر