مدیر سرو با مهر مطرح كرد؛

دستاوردهای پویش تئاتر تعطیل نیست

دستاوردهای پویش تئاتر تعطیل نیست كنكور هنر: مدیر تماشاخانه سرو با اشاره به انتها كار پویش تئاتر تعطیل نیست در این سالن تئاتری در 29 اسفند سال 98، اعلام نمود كه در این پویش 20 هزار ماسك تولید و توزیع شد.امیرحسین شفیعی مدیر تماشاخانه سرو درباره وضعیت پویش «تئاتر تعطیل نیست» كه در این سالن تئاتری و بمنظور تولید ماسك در شرایط بحرانی شیوع ویروس كرونا برگزار شد، به خبرنگار مهر اظهار داشت: این پویش تا ۲۹ اسفند سال ۹۸ انجام شد و طی آن نزدیك به ۲۰ هزار ماسك تولید و در مراكز پزشكی، مناطق كم برخوردار و محروم توزیع شد.
وی اظهار نمود: با جدی تر شدن فضای شیوع ویروس و به سبب اینكه چندین نفر به صورت جمعی در تماشاخانه سرو مشغول تولید ماسك بودند، برای حفظ سلامتی این افراد، تولید ماسك را به كارگاه های خانگی سپردیم و فعالیت تولید ماسك در تماشاخانه سرو به انتها رسید.
شفیعی تصریح كرد: از همان ابتدای كار ۲۳ واحد و كارگاه خانگی آغاز به همكاری با ما كردند به این صورت كه ما پارچه، كش و ملزومات ماسك را برایشان ارسال می كردیم و آنها تولید ماسك را انجام می دادند. هم اكنون هم همین واحدها به تولید ماسك ادامه می دهند.
مدیر تماشاخانه سرو با اشاره به انتشار فراخوانی در ابتدای شروع به كار پویش «تئاتر تعطیل نیست»، بیان كرد: طی آن فراخوان برخی مراكز درمانی، آسایشگاه ها و آسایشگاه های معلولان و همین طور نیروهای جهانی كه به مردم كمك می كنند، برای دریافت ماسك اعلام نیاز كردند كه ما نیز ماسك های تولید شده را به آنها ارائه می دادیم.
وی در انتهای سخنان خود اظهار داشت: طی فعالیتی كه داشتیم برای استان های مازندران، گیلان و لرستان نیز ماسك ارسال كردیم.


منبع:

1399/01/04
21:18:48
5.0 / 5
3376
تگهای خبر: تئاتر , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر