در خانه موسیقی؛

داوری دوسالانه آلبوم برتر موسیقی به انتها رسید

داوری دوسالانه آلبوم برتر موسیقی به انتها رسید كنكور هنر: مرحله داوری ششمین دوسالانه آلبوم برتر موسیقی به انتها رسید و برگزیدگان در نشست اسفندماه خانه موسیقی معرفی می گردند.به گزارش كنكور هنر به نقل از خانه موسیقی ایران، داوری ششمین دوسالانه آلبوم برتر موسیقی با برگزاری جلسه نهایی هیات داوران در ایام گذشته به انتها رسید و برگزیدگان بخش های مختلف در نشست اسفندماه خانه موسیقی معرفی می گردند.
فراخوان ارسال آثار به دبیرخانه جشن در بخش آلبوم برتر موسیقی اوایل تابستان سال جاری منتشر گردید و باتوجه به استقبال و درخواست هنرمندان و ناشران یك دفعه تمدید گردید.
پس از اختتام مهلت ارسال آثار به دبیرخانه، دسته بندی آلبوم ها و سپس جلسات داوری آغاز و قرار بود برگزیدگان این دوره در مراسم جشن سالیانه خانه موسیقی معرفی شوند. این در حالیست كه با بیان لغو جشن سالانه این نهاد داوری آلبوم نیز به تعویق افتاد.
طبق اعلام روابط عمومی خانه موسیقی با برگزاری جلسه نهایی داوری مقرر است در نشست آخر سال خانه موسیقی، برگزیدگان معرفی شوند كه زمان و مكان آن بزودی اعلام می شود.
آلبوم های موسیقی در دو رشته «موسیقی سنتی» و «موسیقی كلاسیك ـ اركسترال» كه اولین بار در مقطع پانزدهم تیر ۱۳۹۶ تا پانزدهم تیر ۱۳۹۸ به صورت رسمی انتشار یافته اند، در این دوسالانه مورد بررسی قرار گرفتند.


منبع:

1398/11/16
15:03:02
5.0 / 5
4830
تگهای خبر: كلاس , موسیقی , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر