حاجی میرزایی:

مهم ترین كاركرد آموزش و پرورش تربیت است

مهم ترین كاركرد آموزش و پرورش تربیت است به گزارش كنكور هنر وزیرآموزش وپرورش مهم ترین مأموریت سازمان دانش آموزی را تربیت دانش آموزانی با مهارت های اجتماعی بالا دانست.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، عصر روز گذشته محسن حاجی میرزایی در دیدار مدیران حوزه ستادی سازمان و روسای سازمان دانش آموزی استان های سراسر كشور كه در ساختمان شهید رجایی برگزار شد، اظهاركرد: سازمان دانش آموزی ظرفیت های بالایی برای حل مشكلات آموزش وپرورش دارد بنابراین باید بیش ازپیش از این ظرفیت بهره مند شویم.

وی اجرای سند تحول را مهم ترین برنامه آموزش وپرورش دانست و اضافه كرد: برپایه این سند مهم ترین كاركرد ما تربیت است كه باید با مهارت های دینی، اخلاقی، اجتماعی و... همراه باشد.

حاجی میرزایی اشاره كرد: جایگزینی فعالیت ها به جای مأموریت ها یكی از آفت هایی است كه دامان خیلی از سازمان ها را گرفته است بنابراین باید دراین زمینه مراقب باشیم.

وی اظهار داشت: مهم ترین مأموریت سازمان دانش آموزی تربیت اجتماعی است بنابراین باید چشم انداز آنرا مشخص و تلاش نماییم خروجی هایی متناسب با آن اهداف را داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان دانش آموزی، وی افزود: در انجام فعالیت ها نباید كیفیت را فدای كمیت نماییم بنابراین باید دانش آموز را برای كارهای مشاركت محور آماده نماییم.

وزیرآموزش وپرورش اشاره كرد: سازمان دانش آموزی به واسطه وجود سرمایه های انسانی جزو ثروتمندترین سازمان های كشور است و دارای قدرت معنوی ارزشمندی است بنابراین باید از این فرصت برای تربیت دانش آموزان بهره برد.

وی بابیان اینكه سازمان دانش آموزی چشم انداز و هدف گذاری چندساله را طراحی كند، اظهار داشت: نظم پذیری اعضا، كارهای تشكیلاتی از كارهای جذاب در این سازمان است، همینطور لباس فرم اعضا یك منزلت و تمایز مهمی است كه می تواند افراد را برای پیوستن به كارهای گروهی و مشاركتی مختلف آماده كند.

حاجی میرزایی درانتها تاكید كرد: مهم ترین عملكرد سازمان دانش آموزی تربیت دانش آموزانی با مهارت های بالای اجتماعی و قدرت تعامل قوی است.
شایان ذكر است در این دیدار برخی از روسای سازمان دانش آموزی استانها مطالبی در مورد وضعیت فعلی سازمان و همینطور پیشنهادهایی را در حضور وزیرآموزش وپرورش عرضه دادند.1398/09/28
15:11:19
5.0 / 5
4407
تگهای خبر: اجرا , ساز , طراحی , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر