2 هزار متر مربع به فضاهای آموزشی مازندران اضافه می شود

2 هزار متر مربع به فضاهای آموزشی مازندران اضافه می شود به گزارش كنكور هنر ایسنا/مازندران وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: 11 پروژه در مازندران به بهره برداری می رسد كه از این تعداد 2 هزار متر مربع به فضاهای آموزش مازندران اضافه می شود.


محسن حاجی میرزایی در حاشیه افتتاح طرح های آموزشی در مازندران اظهار نمود: پروژه هایی كه امروز در مسافرت به این استان به بهره برداری می رسد با اعتبار ۱۶ میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی، بنیاد بركت و خیرین بوده كه در بخش مقاوم سازی و تاسیس بوده است.
وی با اشاره به اینكه برای بازسازی و مقاوم سازی مدارس تخریبی كشور نیازمند به اعتبارات جدید، نگاه ویژه خیرین، بنگاه های اقتصادی و بزرگ كشور هستیم، اشاره كرد: برای بازسازی و مقاوم سازی مدارس تخریبی كشور هزینه در آموزش و پرورش در اولویت قرار دارد.
وزیر آموزش و پرورش با تاكید بر اینكه ۳۰ درصد مدارس كشور تخریبی و نیازمند بازسازی و مقاوم سازی است، اشاره كرد: از مجموع ۳۰ درصد مدارس تخریبی، ۱۲ درصد نیازمند بازسازی و ۱۸ درصد نیازمند مقاوم سازی است.

افتتاح ۱۱ پروژه آموزشی و ورزشی با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال
قاسم احمدی نائب رئیس كمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس نیز در ادامه اظهار داشت: امروز ۱۱ پروژه با حضور وزیر آموزش و پرورش در حوزه ورزشی و آموزشی در شهرستان های نوشهر و چالوس افتتاح شده كه ارزش ریالی آن بیشتر از ۱۵۰ میلیارد ریال است.
وی تصریح كرد: این پروژه ها در كلاردشت، مرزن آباد، كجور، نوشهر، هچیرود و سیسنگان افتتاح شده است.
نائب رئیس كمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس افزود: مازندران تابحال ۳۲ اداره آموزش و پرورش داشت و اداره آموزش و پرورش در بخش مرزن آباد سی و سومین اداره در مازندران است كه امروز راه اندازی شد.
منبع:

1398/08/17
17:25:01
5.0 / 5
4509
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر