حمایت ۲۱۰ میلیاردی خیرین مدرسه در مناطق سیل زده

حمایت ۲۱۰ میلیاردی خیرین مدرسه در مناطق سیل زده به گزارش كنكور هنر رئیس سازمان نوسازی مدارس كشور از حمایت ۲۱۰ میلیاردی خیرین مدرسه در مناطق سیل زده اطلاع داد.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، مهرالله رخشانی مهر در حاشیه افتتاح دو مدرسه در پل دختر در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: زمان سیل در سه استان گلستان، لرستان و خوزستان، سازمان نوسازی مدارس یك برنامه بلندمدت و یك برنامه كوتاه مدت تدوین كرد.
وی خاطرنشان كرد: در كوتاه مدت و برای مهرماه باید هرچه سریع تر مدارس تعمیری را سریع تر آماده می كردیم تا به چرخه آموزش برگردند، این اتفاق رقم خورد و امروز در لرستان همه مدارس نیازمند تعمیرات، تعمیر و تحویل اداره كل آموزش وپرورش شده است.
رئیس سازمان نوسازی مدارس كشور تصریح كرد: خیرین مدرسه ساز در اردیبهشت ماه تعهد كردند ۲۱۰ میلیارد را برای تكمیل پروژه های مناطق سیل زده اختصاص دهند كه خوشبختانه این اتفاق خوب رقم خورد و امروز ۱۲۲ كلاس درس با حمایت خیرین تحویل آموزش وپرورش لرستان می شود.
رخشانی مهر افزود: محرومیت هایی از گذشته به جامانده و مدارسی هم باید جدید جایگزین شوند تا روستاهای جابه جاشده فضای آموزشی داشته باشند.
وی بیان كرد: برای این مناطق و روستاها هم پروژه هایی تعریف شده كه با پیشرفت های متفاوت از ۱۰ تا ۸۰ درصد در حال اجرایی شدن هستند كه در خلال یك دوره مشخص این مدارس تحویل داده خواهد شد و از آخر آبان ماه امسال سری دوم مدارس ما تحویل می شود و تا آخر سال پرونده مدارس منطقه سیل زده لرستان بسته خواهد شد.
رئیس سازمان نوسازی مدارس كشور با اشاره به جمع آوری بخاری های نفتی، اظهار نمود: ۴۸۰ میلیارد اعتبار برای جمع آوری بخاری های نفتی مدارس در كشور توزیع شده است.
رخشانی مهر با اشاره به اینكه ۲۴ هزار كلاس درس در ابتدای سال داشتیم كه علمك گاز تا مدرسه رفته بود و زیرساخت جمع آوری بخاری نفتی فراهم شده بود، خاطرنشان كرد: در سه ماهه این آمار به ۱۴ هزار مدرسه كاهش پیدا كرد.
وی تصریح كرد: بیشترین آمار بخاری های نفتی با ۲۸۰۰ مورد مربوط به لرستان بوده كه با ابلاغ اعتبار مناسبی كه شد، ۱۳ میلیارد اعتبار در سه ماه گذشته به لرستان اختصاص داده شده است.
رئیس سازمان نوسازی مدارس كشور افزود: در بخشی از استان ها ازاین رو است تا آخر مهرماه پرونده بخاری های نفتی جمع شود.1398/07/19
23:10:18
5.0 / 5
4323
تگهای خبر: اجرا , ساز , كلاس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر