جزئیات جشنواره ملی دانش آموزی امیركبیر اعلام گردید

جزئیات جشنواره ملی دانش آموزی امیركبیر اعلام گردید كنكور هنر: جزئیات و نحوه برگزاری اردوها، كارگاه ها و جشنواره ملی دانش آموزی دانشگاه صنعتی امیركبیر اعلام گردید.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، جشنواره ملی دانش آموزی دانشگاه صنعتی امیركبیر، مجموعه ای متنوع از مسابقات و پژوهش های دانش آموزی است كه هدف برگزاری این جشنواره انجام فعالیت های پژوهشی توسط دانش آموزان و ارائه آن به سایر دانش آموزان است تا در این تعامل، انگیزه برای توسعه و بهبود در سوژه پژوهشی خودرا بیابند و یك اتفاق شاد علمی را در دانشگاه صنعتی امیركبیر به همراه دانش آموزان دیگر، دانشجویان و اساتید دانشگاه تجربه كنند.

جشنواره، كارگاه ها و اردوهای علمی دانش آموزی به همت دانشكده ریاضی و علوم كامپیوتر دانشگاه صنعتی امیركبیر به راه افتاده است.

همین طور شركت در یك رقابت علمی و رتبه بندی و كسب عناوین رتبه ای در این جشنواره هدف ثانویه شمرده می شود.

این جشنواره در چهار محور مسابقات علمی، سمینارهای علمی، غرفه های علمی و بخش آزاد در بیشتر از هفتاد رشته شامل فیزیك، زیست شناسی، نجوم، هنر و معماری، مكانیك، ادبیات فارسی و زبان انگلیسی، ریاضی، شیمی و … برگزار می گردد.

مسابقات مربوط به رباتیك، سازه ماكارونی، كمیكار، برنامه نویسی، اریگامی، نجات تخم مرغ، مكاسیستم، دومینو، هوافضا و … از قسمت های جذاب بخش مسابقات علمی جشنواره ملی دانش آموزی امیركبیر شمرده می شود.

اردوهای دانش آموزی امیركبیر با هدف آشنایی دانش آموزان با تحقیقات و پژوهش های علمی انجام می شود كه در این اردوها دانش آموزان با دانشگاه صنعتی امیركبیر و رشته های فنی- مهندسی نیز آشنا خواهند شد.

مهمترین هدف در این اردوها، ایجاد یك روز شاد و پر نشاط برای دانش آموزان به همراه ره آوردهای علمی است. در این روند گرچه دانش آموزان مطالبی را فرا می گیرند، اما احساس آنها درانتها اردو، شادی و نشاط و فراغت از آموزش های روزمره خواهد بود. این اردوها، یك روزه بوده و به مدت ۴ ساعت برگزار می گردند.

كارگاه های دانش آموزی بخش دیگری از این جشنواره را تشكیل می دهد كه این كارگاه ها مجموعه ای از آموزش های مفهومی است كه در آنها مطالبی فراتر و متفاوت از كتاب های درسی در چارچوب كار عملی به دانش آموزان ارائه می شود كه در این كارگاه ها هدف كسب مهارت است و آموزش محض در آن جایی ندارد.

همین طور با هماهنگی مدارس، امكان برگزاری این كارگاه ها در مدارس و توسط اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی امیركبیر وجود دارد. این كارگاه ها ۱۳ ساعته بوده و شركت كنندگان در این دوره ها از تخفیف ویژه برای ثبت نام در جشنواره ملی دانش آموزی امیركبیر برخوردار خواهند شد.

این كارگاه ها از ۱۵ تیرماه شروع می شود و تا ۱۵ مرداد ماه امسال ادامه دارد.

جشنواره دانش آموزی دانشگاه صنعتی امیركبیر از ۲۲ تا ۲۴ مرداد برگزار می شود و مهلت ثبت نام در این جشنواره تا اختتام تیرماه جاری تعیین شده است.

جشنواره، كارگاه ها و اردوهای علمی دانش آموزی در محل این دانشگاه به نشانی تهران- خیابان حافظ - پلاك ۳۵۰، دانشكده ریاضی و علوم كامپیوتر برگزار می شود.
برمبنای اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیركبیر، علاقه مندان برای كسب اطلاعات بیشتر یا ثبت نام در جشنواره، اردوها یا كارگاه ها می توانند به وبگاه جشنواره ملی دانش آموزی دانشگاه صنعتی امیركبیر به نشانیasrf.aut.ac.ir بازگشت كنند و یا با شماره تلفن های ۶۴۵۴۵۶۶۸ و ۶۴۵۴۵۶۵۴ و ۰۹۰۱۷۰۷۰۳۲۶ تماس بگیرند.1398/04/08
14:10:28
5.0 / 5
4462
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر