كاهش تخلفات صدور دیپلم جعلی در مراكز آموزش از طریق دور

كاهش تخلفات صدور دیپلم جعلی در مراكز آموزش از طریق دور كنكور هنر: مدیر آموزش از طریق دور وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به پرسشی درباره صدور دیپلم های جعلی در مراكز آموزش از طریق دور اظهار نمود: به سبب نظارت های قوی كه صورت می گیرد، وضعیت تخلفات در مدارس بسیار كاهش یافته و امكان دارد تنها تخلفات جزئی رخ دهد.


گودرز شاهمرادی در گفت و گو با ایسنا، افزود: نظارت بر مراكز و مدارس غیر دولتی و مراكز آموزش از طریق دور یك نظارت عمومی، تخصصی و عالیه است و فوق العاده قوی بوده و شاهد می باشیم كه در بخش آموزش از طریق دور مشكلات به حداقل رسیده است.
مدیر آموزش از طریق دور وزارت آموزش و پرورش با اشاره به انجام اقداماتی به منظور هماهنگ سازی در مدارس اظهار داشت: امسال تقویم اجرایی مدارس را عملیاتی كردیم.
وی ادامه داد: همین طور دوره های آموزشی برای آشنایی با مقررات ترتیب داده شده است. در گذشته برخی تخلفات به سبب عدم اشراف كافی بر قوانین و مقررات رخ می داد، اما امروز خوشبختانه مدارس و مراكز آموزش از طریق دور به لحاظ نوع كار، كیفی بوده و در برنامه های آنها نظارت كافی صورت می گیرد.
شاهمرادی با اشاره به اینكه روی محتواهای جدید باز كار می نماییم اظهار داشت: حالا مدارس ما به لحاظ كیفیت، نمره قبولی می گیرند و می توان به آنها اعتماد كرد. مدارس و مراكز آموزش از طریق دور فضای خوبی برای ادامه تحصیل هستند و برای دانش آموزان بازمانده از تحصیل و بزرگسالانی كه تحصیل شان به سبب شغل یا هر چیز دیگری ناقص مانده ظرفیت خوبی است.
وی سفارش كرد، همه كسانی كه چنین شرایطی دارند حتماً از این فرصت استفاده كنند.1398/01/03
15:04:45
5.0 / 5
4292
تگهای خبر: اجرا , تحصیل , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر