پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه خلیج فارس مورد تجلیل قرار گرفتند

پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه خلیج فارس مورد تجلیل قرار گرفتند به گزارش كنكور هنر 15پژوهشگر و فناور برتر دانشگاه خلیج فارس دوشنبه شب با حضور شماری از استادان، دانشجویان و كاركنان این دانشگاه مورد تجلیل قرار گرفتند.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایرنا، رئیس دانشگاه خلیج فارس در این آیین اظهار داشت: مقالات این دانشگاه از لحاظ كمی روبه رشد و مطلوب است و امیدواریم از لحاظ كیفی هم این رشد مطلوب نمایان شود.
عبدالمجید مصلح اضافه كرد: در چند وقت اخیر مقالات اسكوپوس (scopus) دانشگاه خلیج فارس رشد 30 درصدی پیدا كرده این درحالی است كه نرم كشوری 25 درصد است.
اسكوپوس یكی از نمایه های استنادی معتبر و شناخته شده است كه اطلاعات كتاب شناختی حدود 60 میلیون سند را در خود جمع آوری كرده است.
اسكوپوس اطلاعات محصولات حدود 5 هزار ناشر علمی را از سراسر جهان در خود جای داده است.
در مجموع اسكوپوس اطلاعات 16 هزار و 500 مجله علمی پژوهشی را در خود نمایه كرده است.
وی افزود: این رشد علمی نوید بخش حركت مثبت و رو به جلو دانشگاه خلیج فارس بوشهر است.
مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه خلیج فارس اظهار داشت: حالا سرانه مقالات نسبت به تعداد اعضای هیات علمی به تعداد یك به یك رسیده و تعداد اعضای هیات علمی دانشگاه هم 250 نفر است.
احمد شیرزادی اضافه كرد: این دانشگاه برای پشتیبانی از طرح های مختلفت همچون فناورانه، پسا دكتری و خلیج فارس پژوهی حمایت ویژه می كند.
دانشگاه خلیج فارس با حدود هفت هزار دانشجو در 29 رشته كارشناسی، 48 رشته كارشناسی ارشد و 13 رشته دكترا، جهت گیری خویش را در حوزه كار آفرینی قرار داده و این دانشگاه از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بعنوان پایلوت دانشگاه كار آفرین انتخاب شده است.
6043/7212


1397/10/11
23:10:03
5.0 / 5
4734
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر