سه هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ققنوس رسید

سه هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ققنوس رسید كنكور هنر: دبیر سومین دوره جشنواره كشوری دانشجویی ققنوس اظهار داشت كه بیشتر از سه هزار اثر هنری از سراسر كشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.


محمود یوسفی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: از مجموع این تعداد، 250 اثر به مرحله نهایی راه پیدا كرد كه از بین آنان آثار برتر انتخاب شدند.
وی گفت: سومین دوره جشنواره ققنوس مرحله استانی آن برگزار شده و مراسم پایانی دومین و سومین دوره این جشنواره به صورت همزمان روزهای 23 تا 25 آذر ماه جاری در دانشگاه علوم پزشكی مازندران برگزار می گردد.
یوسفی با اشاره به اینكه در هر بخش از این جشنواره سه برگزیده خواهیم داشت، اظهار داشت: این جشنواره در بخش های هنر های تجسمی (عكس، پوستر، خوشنویسی و كاریكاتور)، ادبیات (شعر، داستان كوتاه، ادبیات نمایشی، نمایشنامه و فیلمنامه نویسی، نمایش خیابانی)، فیلم كوتاه (مستند انیمیشن)، موسیقی (موسیقی سنتی، تلفیقی و محلی) شركت كننده دارد.
دبیر جشنواره ققنوس اشاره كرد: سوژه ویژه جشنواره دوم و سوم پشتیبانی از كالای ایرانی است و در حاشیه جشنواره شب شعر، برگزاری كارگاه های آموزشی برگزار می گردد.
وی افزود: بخش استانی این جشنواره برگزار شده و برگزیدگان این مرحله باز تجلیل خواهند شد.
در این دوره، وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان، دانشگاه آزاد اسلامی، نواحی بسیج دانشجویی استان مازندران و البرز و سازمان بسیج مستضعفان با معاونت فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی همكاری دارند.
«در حكمی از طرف رئیس سازمان بسیج دانشجویی كشور، محمود یوسفی معاون فرهنگی بسیج دانشجویی استان البرز بعنوان دبیر كشوری جشنواره ققنوس منصوب شده است».
6156/ 6155


1397/09/19
14:55:35
5.0 / 5
4471
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر