بیشتر از 300 برنامه فرهنگی در دانشگاه رازی برگزار گردید

بیشتر از 300 برنامه فرهنگی در دانشگاه رازی برگزار گردید كنكور هنر: مدیر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه رازی كرمانشاه اظهار داشت: بیشتر از 300 برنامه فرهنگی از ابتدای امسال تابحال توسط معاونت فرهنگی دانشگاه رازی برگزار شده است.


تورج زینی وند روز یكشنبه در گفت و گو با ایرنا، گفت: معاونت فرهنگی دانشگاه رازی، برنامه های فرهنگی متعددی را برای مخاطبان اجرا می كند و مخاطب اصلی معاونت فرهنگی، بخش دانشجویی است.
وی افزود: دانشجویان در بخش تشكل ها، انجمن های علمی، كانون های فرهنگی و بسیج دانشجویی برنامه ها را برگزار می كنند.
وی افزود: احداث محیط سالم، پویا و بانشاط دانشجویی، برگزاری جشن ها، تكریم شخصیت دانشجو، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ هیات رییسه دانشگاه با دانشجویان به منظور آگاهی از نیازها و مشكلات جز برنامه های اصلی معاونت این دانشگاه است.
زینی وند، از فضاسازی مناسب فرهنگی بعنوان اولویت اصلی دانشگاه یاد كرد.
وی درباب كرسی های آزاداندیشی كه مورد تاكید مقام معظم رهبری و مسئولان كشوری است، اضافه كرد: امسال باز بیشتر از 20 كرسی آزاداندیشی در دانشگاه برگزار می گردد.
وی به برگزاری دومین كرسی آزاداندیشی در روز دوشنبه آینده با محوریت وحدت اسلامی و با حضور ائمه جماعات و نمایندگان اهل تسنن و اساتید دانشگاهی آگاهی داد.
این مسئول با تاكید براینكه به دنبال نشاط و پویایی روزافزون این دانشگاه هستیم، افزود: از اویل مهر، اردوهای استانی، بازدید از نقاط گردشگری و فرهنگی شروع شده و به برگزاری مستمر مسابقات ورزشی، فرهنگی و قرآنی با هدف گسترش نشاط اجتماعی اقدام نموده ایم.
دانشگاه رازی الان دارای 10 دانشكده و پردیس كشاورزی و منابع طبیعی بوده و با بهره گیری از دانش و تخصص 10 استاد، 49 دانشیار، 250 استادیار، 46 مربی، و در مجموع 355 عضو هیات علمی در 39 گروه آموزشی و تعداد 12 هزار و 347 نفر دانشجو در چهار مقطع كاردانی، كارشناسی، كارشناسی ارشد و دكتری به فعالیت خود ادامه می دهند.
7460/8066


1397/09/11
15:30:05
5.0 / 5
4916
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر