شبكه های هوشمند افق جدید پیش روی سیستم سنتی است

شبكه های هوشمند افق جدید پیش روی سیستم سنتی است كنكور هنر: رئیس دانشگاه كردستان با اشاره به اینكه شبكه های هوشمند افق جدیدی برای سیستم سنتی است، اظهار داشت: باور عمومی اینكه سیستم های الكترونیكی هوشمند بالغ شده و پیشرفت كرده اند در صورتی كه هنوز برای توسعه، نیاز بیشتری به هوشمند سازی دارند.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایرنا، فردین اخلاقیان روز چهارشنبه در كنفرانس شبكه های هوشمند انرژی گفت: از پیش نیازهای این موضوع، بهبود روش های جمع آوری و تولید داده هاست در سال های اخیر پیشرفت قابل ملاحظه ایی در این زمینه داشته و موجب اتصال سیستم های آنالوگ به دیجیتال شده است.
وی اضافه كرد: این پیشرفت ها افق ها و قابلیت های جدیدی را به روی سیستم های سنتی گشوده و امید به ارتقای حفاظت از محیط زیست را افزایش داده است.
اخلاقیان با اشاره به اینكه دانشگاه كردستان بیشتر از 50 سال سابقه دارد و فعالیت رسمی علمی خودرا در عرض 25 پارسال آغاز نموده است، اشاره كرد: 11 هزار دانشجو در 30 رشته مقطع دكترا، 110 رشته مقطع كارشناسی ارشد و 60 رشته مقطع كارشناسی در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند و 3۸0 نفر هم عضو هیات علمی آن هستند.
وی تصریح كرد: این دانشگاه تنها دانشگاه دولتی كردستان است و با نیم قرن سابقه هنوز در حال توسعه است.
معاون پژوهشی دانشگاه كردستان هم هوشمندسازی شبكه های انرژی را لزوم امروز دانست و اظهار داشت: برای تحقق این اصل مهم باید در همه ابعاد آن همچون نظارت كنترل و بهره برداری گام برداریم.
حسن بیورانی از ارسال 220 مقاله به دبیرخانه این همایش آگاهی داد و اضافه كرد: از این تعداد 160 مقاله پذیرش شده و طی دو روز برگزاری همایش، 6 سخنرانی 2 پنل تخصصی و 8 كارگاه تخصصی برگزار می گردد.
كنفرانس شبكه های هوشمند انرژی با حضور اساتیدی از داخل و خارج كشور روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 7 و 8 آذر در دانشگاه كردستان برگزار می گردد.
9937/9102


1397/09/07
21:49:49
5.0 / 5
4519
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر