كنفرانس بین المللی مهاجرت در اصفهان برگزار می گردد

كنفرانس بین المللی مهاجرت در اصفهان برگزار می گردد كنكور هنر: اصفهان - كنفرانس بین المللی ؛ پژوهش در زمینه مهاجرت: چالش ها و تشریح چاره ها ؛ آذر امسال با همكاری اتحادیه اروپا در دانشگاه اصفهان برگزار می گردد.


مدیر دفتر همكاری های علمی بین المللی دانشگاه اصفهان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: دانشگاه اصفهان با همكاری اتحادیه اروپا، 2 گردهمایی علمی و پژوهشی را هفته آینده برگزار می نماید كه كنفرانس بین المللی مهاجرت در روز ششم آذر امسال یكی از آنهاست.
سیدكمیل طیبی اضافه كرد: این كنفرانس در قالب طرح ' افق 2020، برنامه كاری برای تحقیق و نوآوری ' (HORIZON 2020) و با عنایت به اهمیت سوژه مهاجرت برگزار می گردد.
وی با اشاره به حضور شماری از مسئولان و كارشناسان اتحادیه اروپا در این رویداد، اظهار داشت: امید است با برگزاری این كنفرانس، زمینه اجرای طرح های مشترك پژوهشی بین دانشگاه ها و مراكز علمی ایران با اتحادیه اروپا درباره مهاجرت فراهم گردد.
مهاجرت به معنای جابه جایی مردم از مكانی به مكانی دیگر برای كار یا زندگی است. مردم به صورت معمول به سبب دور شدن از شرایط یا عواملی مانند فقر، بیماری، مسائل سیاسی، كمبود غذا، بلایای طبیعی، جنگ، بیكاری و كمبود امنیت یا برای رسیدن به آموزش بهتر و درآمد بیشتر مهاجرت می كنند.
مدیر دفتر همكاری های علمی بین المللی دانشگاه اصفهان افزود: روز چهارشنبه هفتم آذر باز كنفرانس بین المللی ' روش های تدوین طرح های پژوهشی و تأمین منابع مالی طرح های اتحادیه اروپا در چهارچوب افق 2020' در دانشگاه اصفهان برگزار می گردد.
طیبی اشاره كرد: هدف از برگزاری رویداد دوم نیز، معرفی زمینه های همكاری های علمی و فناوری بین اتحادیه اروپا و كشورهای دیگر است.
اتحادیه اروپا برنامه افق 2020 را با هدف ارتقای سطح علمی و توسعه فناوری در قالب طرحی 6 ساله از سال 2014 تا 2020 میلادی در دست اجرا دارد كه بیشتر از 80 میلیارد یورو برای آن در نظر گرفته شده است.
افق 2020 بر سه سوژه اولویت دار تمركز دارد كه شامل 'تولید علم بسیار عالی به منظور تقویت سطح جهانی تعالی علمی اتحادیه و پژوهش اتحادیه وسیستم نوآوری رقابتی تر'، 'پرورش رهبری صنعتی برای سرعت بخشیدن به توسعه فناوری برای حمایت ازكسب و كار و نوآوری' و 'مقابله با چالش های اجتماعی و پوشش حمایتی فعالیت های زنجیره ای از مرحله پژوهش تا تولید و تجارت' است.
دانشگاه اصفهان بعنوان دانشگاه جامع و مادر استان اصفهان دارای حدود 15 هزار دانشجو و 650 عضو هیات علمی و یكی از دانشگاه های برتر كشوراست.
3011/ 6022


1397/08/30
15:30:25
5.0 / 5
4564
تگهای خبر: اجرا , پژوهش , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر