طرح ولایت مایه خیر و بركت برای جامعه دانشگاهی است

طرح ولایت مایه خیر و بركت برای جامعه دانشگاهی است كنكور هنر: ارومیه- فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح ولایت با حضور 150 دانشجوی بسیجی در ارومیه، اظهار داشت: اجرای این طرح مایه خیر و بركت برای جامعه دانشگاهی است.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایرنا سردار حبیب شهسواری روز پنجشنبه در نهمین دوره استانی طرح ولایت این استان كه در دانشگاه علوم پزشكی برگزار شد، اضافه كرد: اندیشه های بیگانه چون سیلی به سرزمین ما روانه شده است و دانشجویان بسیجی با مسلح كردن خود به لباس رزم باید به مقابله با این اندیشه های آلوده برود.
وی با تاكید بر اینكه جامعه از دانشجویان بسیجی انتظار زیادی دارد، بیان كرد: ما در حال رشد جغرافیای سیاسی، فكری و اراده ی خود هستیم و آمریكا و هم پیمانانشان از الگو شدن جمهوری اسلامی در جهان هراس دارند.
وی افزود: عدالت خواهی، دیانت، همراهی جمهوریت با اسلامیت و انقلابی بودن مردم باعث ناامیدی و یاس دشمنان شده است.
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی اظهار داشت: در 40 سال قبل به تمام جهانیان نشان داده ایم كه اراده خدا بر آن است كه اسلام ناب محمدی(ص) به دست رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم شریف ایران اسلامی بر قله های رفیع جهان در اهتزاز باشد.
وی با تاكید بر اینكه دشمن همچون گذشته ذلیل خواهد بود، اضافه كرد: فرزندان این نظام با صلابت و عظمت در مقابل دشمنان می ایستند و از مواضع خود كوتاه نخواهند آمد.
به گزارش كنكور هنر به نقل از ایرنا طرح ولایت دانشجویی، دوره ای تربیتی آموزشی به منظور ارتقاء سطح دانشجویان در حیطه مبانی اندیشه اسلامی، بصیرتی سیاسی و مهارتی تشكیلاتی است كه در بستر سبك زندگی اسلامی محیطی علمی، با نشاط و كارآمد را جهت ارتقاء كیفیت نقش آفرینی دانشجویان در جامعه فراهم آورده است.
این دوره كه توسط حضرت آیت الله مصباح یزدی در سال 1375 در مقابله با حملات اندیشه ای دشمن به مبانی نظری و فكری اسلام سیاسی و به خصوص ولایت فقیه طرح ریزی شده، تابحال بیش از 20 دوره را با عنوان «طرح ولایت دانشجویی» ویژه اساتید، دانشجویان و طلاب بسیجی سراسر كشور با همكاری سازمان بسیج دانشجویی كشور و معاونت آموزشی موسسه امام خمینی(ره) با موفقیت پشت سر گذاشته است.
در این طرح دانشجویان بسیجی با مبانی اندیشه اسلامی آشنا شده و نسبت به اتفاقات سیاسی روز بصیرت لازم را كسب نموده و با افزایش مهارت های تشكیلاتی خود، برای نقش آفرینی مؤثر در محیط دانشگاه و جامعه آماده می شوند.
6009/3072


1397/06/15
13:05:49
5.0 / 5
4561
تگهای خبر: اجرا , دانشجو , دانشگاه , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر