همایش ملی كشت ارگانیك در دانشگاه ارومیه برگزار می گردد

همایش ملی كشت ارگانیك در دانشگاه ارومیه برگزار می گردد كنكور هنر: ارومیه- همایش ملی كشت ارگانیك و ازدیاد گیاهان دارویی با رویكرد تولید گیاه دارویی سالم، بیستم تیر سال جاری در دانشگاه ارومیه برگزار می گردد.


امیر رحیمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا آخرین زمان ارسال مقاله به دبیرخانه این همایش را 15 خرداد سال جاری اعلام نمود و اضافه كرد: تابحال بیش از 50 مقاله از دانشگاه های بندر عباس، رشت، بیرجند، گرگان، سنندج، اهواز و شیراز به دبیرخانه همایش ارسال شده است.
وی محور اصلی این همایش را مزیت نسبی و اقتصاد گیاهان دارویی ارگانیك، استانداردهای مورد نیاز تولید گیاهان دارویی ارگانیك، نهاده های مجاز در كشت ارگانیك، تغذیه گیاهان دارویی، ادویه ای و نوشابه ای با كودهای آلی و زیستی، مدیریت آفات و بیماری گیاهان دارویی در كشت ارگانیك عنوان نمود و اضافه كرد: استخراج و تولید محصولات گیاهی عاری از هرگونه سموم و كود شیمیایی و قابلیت عرضه در بازار جهانی هدف اصلی این همایش است.
وی اظهار داشت: این همایش توسط دانشكده كشاورزی دانشگاه و با همكاری انجمن گیاهان دارویی ایران، كمیته امداد امام خمینی (ره)، پژوهشكده مطالعات دریاچه ارومیه و مركز تحقیقات كشاورزی آذربایجان غربی برگزار می گردد.
به گزارش كنكور هنر به نقل از ایرنا، دانشگاه ارومیه بیش از 25 هزار دانشجو، كارمند و عضو هیات علمی دارد.
3214/2093


1397/02/28
13:11:55
5.0 / 5
4964
تگهای خبر: دانشگاه , مقاله , همایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر