مشاور رهبر معظم انقلاب در امور بین الملل:

دنیا به حرف های متناقض و نامربوط رییس جمهوری آمریكا عادت دارد

دنیا به حرف های متناقض و نامربوط رییس جمهوری آمریكا عادت دارد كنكور هنر: تهران- دكتر علی ولایتی مشاور رهبر معظم انقلاب در امور بین الملل با بیان این كه مردم دنیا به حرف های متناقض، نامربوط و بدون پشتوانه رییس جمهوری آمریكا عادت دارند، اضافه كرد: ایران در حوزه دفاعی بطور قطع برای دفاع از خود از كسی اجازه نخواهد گرفت.


به گزارش خبرنگار گروه علمی ایرنا، دكتر ولایتی كه روز پنجشنبه در آئین افتتاحیه سیزدهمین دوره مسابقات ربوكاپ آزاد ایران در جمع خبرنگاران سخن می گفت، درباره سخنان دونالد ترامپ درباره حضور در سوریه، همینطور اظهار داشت: اعتبار سخنان غیرمنطقی آمریكایی ها امروز از بین رفته است و دیگر كسی به این حرف ها اعتنا نمی كند.
وی اضافه كرد: ایران مقتدرانه به راه خود كه پشتیبانی از استقلال و تمامیت ارضی و پیشرفت علمی و حضور فعال در منطقه و كمك به كشورهایی كه در خط مقاومت همراه و همگام هستند، ادامه خواهد داد.
مشاور رهبر انقلاب ادامه داد: ایران در حوزه دفاعی بطور قطع برای دفاع از خود از كسی اجازه نخواهد گرفت و این كه در سوریه رییس جمهوری آمریكا بخواهد كه بمانند، در اختیار ایشان نیست چراكه بیش از 7 سال است كه آمریكا و صهیونیست ها و مرتجعین منطقه مانند عربستان بدنبال ساقط كردن حكومت قانونی سوریه هستند اما نتوانسته اند.
رییس هیأت موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی ایران همینطور در مورد پیشرفت های علمی این دانشگاه خاطرنشان كرد: پنج درصد بودجه سالجاری دانشگاه آزاد از محل پیشرفت های علمی و تكنولوژیكی این دانشگاه خواهد بود.
وی با بیان این كه بنای دانشگاه آزاد جذب نخبگان جوان علمی سایر دانشگاه ها است، اضافه كرد: این افراد بایستی بتوانند صلاحیت علمی خویش را اثبات كنند و می توانند كاندیداهای اساتید و پژوهشگران دانشگاه آزاد در آینده باشند.
دكتر ولایتی با تاكید بر این كه بدون تردید ورود به دانشگاه آزاد اسلامی مستلزم داشتن رتبه بالای علمی است، اظهار داشت: این دانشگاه تابحال حدود 14 هزار و 600 نخبه را كه 60 درصد آنها از دانشگاه آزاد و مابقی از سایر دانشگاه ها می باشند، جذب كرده است.
وی در ادامه ابراز امیدواری كرد كه این جامعه نخبه با عنایت به كارایی آنها در تبدیل علم به فناوری و محصول بتوانند منشاء اقدامات مفید برای كشور باشند.
سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوكاپ آزاد ایران 2018 امروز با رقابت 478 تیم از 12 كشور جهان همچون تركیه، آلمان، چین، آمریكا، هلند، فرانسه، انگلیس، پرو، هند، سنگاپور و كره در نمایشگاه بین المللی تهران شروع به كار كرد.
این رقابت ها كه تا 18 فروردین ماه ادامه خواهد داشت امسال در 26 لیگ برگزار می گردد و بخش های دانشجویی با 10 لیگ و 132 تیم، لیگ دانش آموزی با 193 تیم، بخش شبیه سازی با 5 لیگ و 60 تیم و بخش كاربردی با 4 لیگ و 93 تیم در آن حضور خوهند داشت.
علمی*1836*2017


1397/01/17
14:22:54
5.0 / 5
4651
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر