سرپرست دانشگاه سمنان و رئیس مجتمع آموزش عالی شیروان منصوب شدند

سرپرست دانشگاه سمنان و رئیس مجتمع آموزش عالی شیروان منصوب شدند كنكور هنر: تهران- مسعود نصیری زرندی و محمد خیرخواه از جانب وزیرعلوم به ترتیب بعنوان سرپرست دانشگاه سمنان و رییس مجتمع آموزش عالی شیروان منصوب شدند.


به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از وزارت علوم منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ روز یكشنبه در حكم انتصاب خطاب به نصیری زرندی اظهار نمود: امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و اعمال سیاست های مؤثر صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، نهایت كوشش و اهتمام خویش را به كار برید.
مسعود نصیری زرندی متولد 1349، فارغ التحصیل رشته مهندسی از دانشكده فنی دانشگاه تهران در دوره های كارشناسی و كارشناسی ارشد و همینطور فارغ التحصیل دكترای مهندسی شیمی (نفت) از دانشگاه علم و صنعت است. وی دانشیار دانشگاه مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه سمنان با تخصص سیالات حفاری است.
او مسئولیت معاونت دانشجویی و اداری و مالی دانشگاه سمنان و سرپرستی معاونت فرهنگی این دانشگاه را در كارنامه خود دارد.

خیر خواه رئیس مجتمع آموزش عالی شیروان شد

منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حكمی، محمد خیرخواه را به سمت 'رئیس مجتمع آموزش عالی شیروان ' منصوب نمود. در این حكم انتصاب خطاب به خیرخواه آمده است:
امید است با توكل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف محوله را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های مصوب دولت تدبیر و امبد و برنامه های عرضه شده به مجلس محترم شورای اسلامی به انجام رسانید.
خیرخواه پیش از این معاون دانشجویی، آموزشی و پژوهشی مجتمع آموزش عالی شیروان بوده است.
وزیر علوم در نامه جداگانه ای با پذیرش استعفای محمد رضا غلامی رئیس پیشین مجتمع آموزش عالی شیروان از خدمات وی در دوران تصدی این مسئولیت، قدردانی كرد.
فراهنگ**1540**1823


1397/01/07
14:09:55
5.0 / 5
4517
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر