كلیسای ساینتولوژی صاحب شبكه تلویزیونی می گردد

كلیسای ساینتولوژی صاحب شبكه تلویزیونی می گردد كنكور هنر: گروه بحث برانگیزی كه بعنوان كلیسای ساینتولوژی شناخته می شود، می خواهد یك كانال تلویزیونی را در دایرك تی وی به خود اختصاص دهد.به گزارش كنكور هنر به نقل از هالیوود ریپورتر، گروه جنجالی ساینتولوژی به رهبری دیوید میسكویچ می خواهد یك كانال تلویزیونی را كه با پلت فرم اپل تی وی در دسترس خواهد بود از دوشنبه (امروز) راه اندازی كند.
شواهدای از طریق اندازی این شبكه در اپ استور اپل قابل مشاهده می باشد و این اپ نشان داده است كه كانال كار خویش را به صورت رسمی از ساعت ۸ شب شروع می كند. یك توییتر جدید هم برای این كانال راه اندازی شده كه اولین بار اوایل روز گذشته (یكشنبه) كار خویش را آغاز كرد.
در عین حال سخنگوی «دایرك تی وی» كه یك ماهواره آمریكایی است هم تایید كرد كه این كانال از دوشنبه كارش را شروع می كند. یك ویدیو پرومو هم نشان دهنده این است كه كانال ۳۲۰ این سرویس متعلق به این كلیسا خواهد بود.
شایعاتی درباره راه اندازی شبكه ساینتولوژی از اوایل ۲۰۱۷ به گوش رسیده بود.
این كلیسا در سال ۲۰۱۶ هم اعلام نموده بود استودیویی متعلق به خودش را راه اندازی می نماید تا تولیدات رسانه ای خویش را شكل دهد.
با این حال اولین بار نیست كه این فرقه مذهبی آغاز به استفاده از تلویزیون بعنوان یك ابزار كرده است و پیشتر با انتشار تبلیغات ۳۰ ثانیه ای در برنامه پرپیننده سوپر باول خودش را معرفی كرده است.
هنوز روشن نیست كه این كانال چه برنامه هایی را ارائه می كند یا چه فردی از این كلیسا بعنوان متولی اصلی آن در برابر مخاطبان قرار می گیرد. اما به نظر می رسد اعضای كلیسا قصد دارند با راه اندازی این كانال تلویزیونی با صحبت هایی كه اعضای پیشین كلیسا ضد آن مطرح كرده اند، مقابله كنند.
فیلم مستندی از آلكس گیبنی با عنوان «روشن شدن: ساینتولوژی و زندان باور» برنده سه جایزه امی شد و شبكه كابلی A&E اعلام نمود سریالی درباره این كلیسا با عنوان «ساینتولوژی و عواقب آن» را از جانب لیا رمینی عضو پیشین این كلیسا، جلوی دوربین می برد.
ساینتولوژی یا مكتب علم گرایی، مجموعه ای از تعالیمی است كه رون هابارد (یا ال رون هابارد) نویسنده داستان های علمی تخیلی آن را توسعه بخشید. در ظاهر، این فرقه می كوشد تا به واسطه علم انسان را به خداشناسی نزدیك كند اما در نهایت مشخص شده است این فرقه بیشتر به دنبال كسب منافع شخصی رهبران خود بوده و تمامی افرادی كه وارد آن می شوند تحت سلطهٔ رهبران كلیسایی آن قرار می گیرند.
تام كروز و جان تراولتا از اعضای مشهور این فرقه هستند.

1396/12/21
14:27:26
5.0 / 5
5210
تگهای خبر: تلویزیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر