انتصاب مدیر بخش عكس و پوستر جشنواره تئاتر دانشگاهی

انتصاب مدیر بخش عكس و پوستر جشنواره تئاتر دانشگاهی به گزارش كنكور هنر با حكم دبیر بیستمین و یكمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، مهدی آشنا بعنوان مدیر بخش عكس، پوستر و تیزر جشنواره معرفی گردید.


به گزارش كنكور هنر به نقل از روابط عمومی بیستمین و یكمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، طی حكمی از جانب حسین عبدالهی دبیر جشنواره، مهدی آشنا بعنوان مدیر بخش عكس، پوستر و تیزر دوره جدید جشنواره تئاتر دانشگاهی معرفی گردید.در حكم صادر شده از جانب دبیر جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران آمده است: «نظر به شایستگی، تخصص و حسن سابقه جنابعالی در حوزه تئاتر، به باعث این حكم بعنوان دبیر بخش عكس، پوستر و تیزر بیست و یكمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می شوید. از آنجائیكه جشنواره تئاتر دانشگاهی همچون رویدادهای بزرگ فرهنگی كشور است، انتظار آن می رود تا با بهره مندی از نظر اساتید و پیشكسوتان این حوزه، زمینه لازم برای ارتقا و اعتلای تئاتر دانشگاهی فراهم شود. امید است در پناه خرد لایتناهی در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.»

بیست و یكمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، از تاریخ از ۱۶ تا ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ به دبیری حسین عبدالهی در تهران برگزار می شود.
 

1396/11/26
15:44:43
5.0 / 5
4544
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر